Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Czink, arginin szelén. Tapaszt...

Czink, arginin szelén. Tapasztalatokat várok spermaszám növelése miatt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hát azokról nem tudok írni, de azt hallottam hogy a Multi Maca (forever termék) a férfiak is szedhetik és nagyon jó hatással van a kisfickókra. Azt hiszem növeli a spermaszámot és erősíti őket.
2009. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a párom már szedte a maca vibet, de nem nött töle a szám, most clostyt szed 3. honapja de nincs kedve a sexhez töle. ez most elfogy, ezért gondoltam valami vitaminokra inkább.
2009. ápr. 26. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi több mint 2 éve próbálkozunk a babóval. Mi vitaminoztunk/c,e,cink, szelén, lícium/, majd a neten megtaláltam a Fer14-t.Januárban elkeserítő eredménye volt a spermavizsgálatunknak, csak vergődtek...Párom 1 hónapig szedte a Fer-t, most már van Pocaklakónk 11hete!!!Próbálja ki mindenki!!!
2009. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen. mennyi ideig szedte a fer 14-t? az én párom már szedett vitaminokat meg maca vibet meg clostyt 3 honapig, ennek eredménye lesz jövö pénteken.. ha ez is rossz lesz, akkor veszünk ilyet. nagyon drága ugy tudom.. mondjuk olcsobb mint az inszem meg a lombik.

gratulálok nektek:)

2009. ápr. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!