Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek megtörtént ez uh-nál?

Veletek megtörtént ez uh-nál?

Figyelt kérdés
A kérdésem az,hogy volt köztetek olyan valaki akinek a hasi ultrahang nem mutatta ki a babát és mégis baba volt a dologban?A tesztem negatív.Aki csinálta az uh-t még a jelét sem látja a kövi mensinek.És,h szerinte nincs baba.De akkor miért nem jön meg 2 hete...:( Szerinte nem volt peteérésem,pedig szerintem meg volt.Mert van minden hónapban tojásfehérjés nyákom,ami a peteérést jelenti nálam.Kérlek segítsetek.
2011. szept. 26. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Max. akkor nem mutatja két hét késésnél,ha később volt a pé-d. Egyébként már ki kellene. Ha volt egyáltalán. Azt azért látnia kellene. Nálam is látta az összeesett tüszőt!

Meg szerintem megvastagodott nyálkahártyát akkor is kellene látnia!

2011. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég fura volt a nő.Amikor a nőgyógyászom megvizsgált mondta h meg van vastagodva a méhfalam.Mondtam a nőnek,h ezt mondta a doki,erre a nő,h ez hülyeség ilyen nincs..... Már semmit nem értek.
2011. szept. 26. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:

De volt uh vagy nem?

Nézd, én inkább azt mondom,hogy ne éld bele magad. Csinálj pár nap múlva egy tesztet,ha nega,akkor menj dokihoz. Vagy ehhez, vagy másikhoz.

2011. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasi uh-nem mutatta, hat hetesen, csak a hüvelyi
2011. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen volt(hasi),de a dokim hüvelyit kért,csak nem azt csináltak.Igazából csak attól félek,h nehogy valami bajom legyen.A babáról már letettem.
2011. szept. 26. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem sem mutatta ki a hasi a terhességet,igaz nekem pozi volt a tesztem,rá 1 hétre már megvolt hasi uh-n a baba.szerintem pár nap múlva csinálj újabb tesztet és ha az is negatív akkor menj el dokihoz.
2011. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!