Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt volt peteérésem?...

Tegnap előtt volt peteérésem? Tegnap nem tudtunk együtt lenni, az nagy baj? Így még lehet baba? Kérdeztem hasonlót már, ne haragudjatok, de már úgy vágyok babára!

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 6. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

nem baj hogy nem voltatok anniyt együtt, sőt....úgyis több napig maradnak életképesek a spermák odabennt:)

mi összesen 3x voltunk együtt és 3 hónapos vagyok.


minden jót. 1 éves kisfiú anyukája

2009. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az kiszabadult érett petesejt kb 24 órán át életképes.

Ezért célszerűbb pé előtti napokban együtt lenni,mert a spermák élettartama akár 2-3 nap is lehet.


[link]

2009. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A spermák 4-5 napig életképesek. Szóval, ha előtte voltatok együtt, az is lehet sikeres.

Ne parázz és ne stresszeld ezen magad! Annál rosszabb. Az emberi agy sok mindenre képes...

Nekünk akkor sikerült, amikor még véletlenül se számítottunk rá, mert össz-vissz 4-5ször voltunk együtt a párom akkori munkája miatt.

Úgyhogy ne keseredj el!

Próbáld élvezni a szexet, necsak arról szóljon az egész, hogy gyereknek kell lennie! Ez csak tanács, jó akarattal.

Drukkolok Neked:-)

19 hetes pocis

2009. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy megnyugtassalak beszúrom ide az enyémet:)

[link]

Mi csak ennyiszer voltunk együtt (plusz még egy nap de azt már nem írtam be) mert a párom ekkor volt itthon. 2 éve vártuk már a picit. 13+6 hetes km

2009. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Linkeljétek be légyszi a babás görbéteket!!!!!!!!!!!
2009. máj. 6. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok :

Ezt a diagramot az alábbi linkkel oszthatod meg másokkal:

[link]

2009. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!