Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki holnapra nem várja tesztel...

Aki holnapra nem várja tesztelt már? Mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon halványan 2 csík. De a T mező csikja nagyon halvány szürkés színű. Hát nem tudom. Varok 1-2 napot és újra tesztelek. És neked? Minden jót!:)
2009. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazság szerint teszteltem, de nem tudom, hogy van-e ott halvány csík vagy csak beképzeltem. Igaz nem a reggeli vizeletből csináltam, hanem most délután. Ma már voltam vagy 20-szor pisilni mert mindig azt hittem, hogy megjött. Drukkolok neked!
2009. ápr. 26. 18:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Pisilni én is sokat járok. Nekem nincs meg akar jönni érzésem. Ha délutáni teszt halvány,akkor a reggeli biztos sötétebb lesz 1-2 nap múlva. Már én is alíg várom, hogy tesztelhessek. Lehet holnap veszek 2 db-ot és az egyiket már délután megcsinálom! így már én is reménykedem a halvány tesztemmel!:)+++-at!
2009. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teszteltem délután, de nem mutatott semmit. Nem látszik a második csík. Holnap reggel megpróbálom.
2009. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Korábbi válaszoló vagyok.Sajna nekem ma megjött. Te hogy vagy?
2009. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia! Hétfőn akarok megint tesztelni, ha addig nem jön meg.

Sajnálom, hogy neked nem jött össze. :-( Sebaj majd jövő hónapban hátha!

2009. máj. 1. 08:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Mizú veled? Teszteltél? Megy a drukk! :)
2009. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia! Jövő hét kedden megyek dokihoz, mert még mindig nem jött meg és a tesztem egyik nap - a másik nap+ és minden nap így változik. Hát remélem ő már tud valami pozitívat mondani.
2009. máj. 7. 13:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha volt pozi teszted, akkor biztos baba. Ugyanolyan érzékenységűek voltak a tesztek? Nagyon szorítok neked!!! Régóta próbálkoztok? Ne idegeskedj, nehogy baj legyen! Ugye megírod kedden! Nagyon izgulok érted! :)
2009. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megírom! Mindegyik tesztből 2 egyforma volt. Gabriel, pregimax, Lilly, mind a háromnál volt egy pozitív és egy negatív. Ezért nem tudom most mi van. Holnap majd még megpróbálom megint, hátha késői peteérésem volt, mert holnap lesz 14 napja, hogy nem jött meg.
2009. máj. 9. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!