Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki holnapra nem várja tesztel...

Aki holnapra nem várja tesztelt már? Mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a helyzet veled? Voltál dokinál?
2009. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szia! Bocs, hogy csak most írok, de beteg volt a doki és csak ma voltam vizsgálaton.

Hát az eredmény elkeserítő! :-(

Látott az ultrahangon egy egypetéjű ikerpárt. Magába ennek a hírnek örülnöm kéne, de sajnos úgy folytatta a mondatot, hogy ír fel gyógyszert, hogy elvetéljek mert méhen kívüli terhesség. A petefészkembe maradtak. De azt mondta, hogy a gyógyszer után azonnal próbálkozhatunk.

Talán, majd legközelebb minden összejön.

Veled miújság?

2009. máj. 14. 22:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom!!! Remélem nem kell sokáig várnotok a következő bébire! Ez így még rosszabb lehet! Mitől lehet nem mondta a doki? Ha összejön ugye mindenképp értesítesz! Akár küldhetsz privátba is levelet! Majd én is megírom, ha van vmi! De sajna most gombás fertőzéssel kezelnek! Nem tudom mikor lehet újra próbálkozni! :(
2009. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szia! Hát igen ezt az érzést nem kívánom senkinek, főleg így , hogy van egy kislányom és tudom, hogy milyen imádnivaló és ők milyenek lettek volna. És a gyógyszerrel szó szerint megölöm őket. Azt mondta a doki, hogy miután a gyógyszertől elmennek egyből megjön a mensi és már utána próbálkozhatunk is.

Nekem amikor a kislányunkkal próbálkoztunk és összeszedtem valami gombát, szóltam a dokimnak, hogy mi a tervünk és olyan gyógyszert írt fel ami mellett lehet próbálkozni és akár terhesség alatt is lehet kezelni magunkat. Úgyhogy szerintem kérdezz rá!Szorítok nektek! majd te is írd meg, hogy mi lett.

2009. máj. 16. 12:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze mindenképp megírom, ha történik velünk vmi +. Nekünk még csak az első baba lesz. Kicsit sokat stresszeltem mostanában, lehet emiatt lettem gombás. Remélem legkésőbb szept-okt. környékén megfogan, tök jó lenne, ha a 3 házassági évfordulónkra egy baba lenne az ajándék. Idegesít az is,hogy mit fognak változtatni a gyes-gyed rendszerén... Majd keressük egymást! Minden jót! Ne emészd magad, ezen már nem tudsz változtatni, és csak magadnak ártasz vele.
2009. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!