Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló és ébredési hő?

Fogamzásgátló és ébredési hő?

Figyelt kérdés
Újra el kellett kezdenem a fogamzásgátlót, de még kíváncsiságból mérem reggelente a hőmet. Okozhatja a fogamzásgátló, hogy nem esett le a hőm (nem jött meg rendesen)?
2011. szept. 26. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is megcsináltam azaz hőmérőztem néha(nem minden nap) gyógyszer szedésekor. Az első levél után alig volt egy-két csepp vérzésem,és a hőm 37felett volt a ciklus 5-ik napjáig,aztán esett csak vissza. Te hanyadik napon vagy? Én már azt hittem így lettem terhes,de nem...:( Egyébként nekem lombik előtt kellett szednem ezért reménykedtem is egy picit.
2011. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13. napon vagyok (13. bogyót szedtem be). És még mindi magas!
2011. szept. 26. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az első levél? Mert akkor én a helyedben tesztelnék nem-e baba van a dologban,ha negatív akkor valószínű a tabi okozza. Akkor én is keresgéltem erről a neten,de nem igazán találtam semmit. Valószínű nem sokan szednek fogigátlót és hőmérőznek egyszerre...:)
2011. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!