Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Türelmetlen vagyok, vagy...

Türelmetlen vagyok, vagy érthető a viselkedésem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és a 3. próbálkozás sem sikerült. Fel akarom keresni az orvosomat, hogy konkrétabbat tudjak. Szeretném, ha megcsinálnánk pár vizsgálatot és ha szükséges inkább előbb tegyünk az ügy érdekében (gyógyszer, ultrahang). Szerintetek?
2008. márc. 12. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérthető mivel elmúltál 30.De a 3, próbálkozás még nem nagy idő.De a megnyugvásod érdekében nyugodtan keress fel egy dokit, aki megnéz, és megnyugtat, hogy nincs semmi baj.
2008. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy megnyugodj, mert ha stresszelsz, csak az idő megy, - eredménytelenül. Keresd fel a dokidat! Szorítok! (és a 3 hónap még tényleg nagyon kevés, de a stresszmentes próbálkozás a nyerő :) )
2008. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Akár elmész akár nem, érdemes lenne venni egy ovulációs mikroszkópot ami előre jelzi a peteérést.Így biztosabb a próbálkozás.A doki is ezt fogja ajavasolni csak ő az LH tesztel ami 2500 ft és 5 napra elég.Az ovulációs mikroszkóp 7000 ft és évekig jó.Tehát nekem 6 hónap után derült ki miután ezt elkezdtem használni, hogy nincs peteérésem.Kaptam gyógyszert, ami stimulálta a petémet és 3 érett pete díszelgett a méhemben :oD

Ebből egy megtermékenyült, de ebből is lehet következtetni, hogy mondjuk mi lett a másik kettővel...alkalmatléan volt és kész,A dokim nekem anno azt mondta, hogy minden 4. évben esik teherbe vki.Ne kérdezd miért....De tényleg szívből ajánlom a mikroszkópot gyógyszertárban lehet kapni, nem mindegyikben, babystart a márkája.Ezzel legalább előbre lesztek.Kitartás...

18 hetes kismami

2008. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz a dokiddal beszélni, hogy kezdjétek meg a vizsgálatokat, de a gyakorlat azt mutatja, hogy 1 év próbálkozást kivárják a dokik, hátha a tied nem ilyen.
2008. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!