Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen volt ez a hónap...

Sikertelen volt ez a hónap is? Nem sikerült a baba? Beszélgessünk a következő ciklusban is!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és a párommal szeretnénk babát. Első baba lenne. Még nemrég próbálkozunk, ez lesz a 3. hónap, de már nagyon szeretnék anya lenni :)

Szept. 22.-én jött meg..

Ebben a hónapban biztosan sikerül! :D

Akinek van kedve beszélgetni, hát rajta!


2011. szept. 28. 08:23
 651/652 anonim ***** válasza:
Sziasztok Timi vagyok és nagyon új még! :) Velem is hasonló a helyzet mint a kérdezővel, 24 éves vagyok és babát szeretnénk a párommal, csak van egy kis nehezítő körülmény: a páromnak van egy betegsége, amire ugye szed gyógyszereket és azzal negyed évre minimum le kell állnia a próbálkozás előtt..:( Ezt sajna én is csak egy hete tudtam meg és rosszul vagyok, hogy ki kell várjam...:( Főleg azért mert egy hónapja nem szedek gyógyszert és már lehet be is csúszott közben. Én 20.ára nem várom kíváncsi leszek! :) Mondjátok, hogy nem sok az a 3 hónap...:D
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 652/652 A kérdező kommentje:

Szia Timi!


Az előző oldalon be van linkelve az új topic ahol beszélgettünk mert ez már nagyon hosszú.

Lécci oda írj mert ezt már nem nézzük :)

2011. okt. 13. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!