Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14-én hüvelyi uh szerint nem...

14-én hüvelyi uh szerint nem volt domináns tüsző. A doki azt mondta, próbálkozzunk azért. Tegnapra nem vártam, reggel negatívat teszteltem, azt hiszem ma megjön. :- ( Lehet ez babuci?

Figyelt kérdés
Felkerestem a pécsi energy klub vezetőt. Egyenlőre nem szedhetem a gynexet, helyette regalent kell szednem
2009. ápr. 27. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 14.én nem volt domináns tűsző, akkor valószínű hogy nem mostanában kell megjönnie, hanem lehet hogy van jó pár napod és esetleg később volt a peteérés.

A peteérés után kb. 12-14 nap tellik el mire megjön.

Szóval lehet később volt peteérésed. De akkor később is jönne meg a nemvárt.

2009. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Miért nem szedheted a Gynexet?Ez érdekes.Pedig mindenhol azt irják róla,hogy segiti a peteérést és a beágyazódást.Akkor ez se jó mindenkinek?Kiváncsian várom a válaszod,amit előre is köszönök!
2009. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az energetikai mérés szerint emésztési gondjaim vannak, és előbb azt kell rendbe tenni.(ami igaz is, mert 4-5 naponta tudok wc-re menni.) utána jöhet a gynex. a ciklusom mindig 25-26 napos
2009. ápr. 27. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy nem volt domináns tüsző??? Nekem a 10. napin baol oldalon 10mm volt, jobbra 12 és 13 mm. Rá két napra jobbról eltűnt, balon nem nőtt, rá megnt két napra balra 16mm jobbra semmi. Kitolódott.
2009. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!