Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti-s kérdés ebben jártasak...

Closti-s kérdés ebben jártasaknak?

Figyelt kérdés

Menzesz 5-9 napjáig szedtem a Clostit, 12. napon uh, ahol a doki megállapította, hogy jobb oldalon szép tüsző...13. napon tüszőrepesztő szuri, 14. 15. napon akció:). Most vagyok a 21. napon és iszonyatosan szurkál jobb oldalon a hasam, mint amikor meg szokott jönni, olyan érzés. Szerintetek mitől lehet?


Olyat is hallottam, hogy valakinek 21-22 nap után megjött a menzesze a gyógyszertől.


2011. okt. 1. 07:08
 1/5 Manka68 ***** válasza:
71%

Szia!

Nekem ez a szurka minden peteérés után van egészen a mensiig. Amikor nem múlt el, akkor babás voltam. Nálam azt jelentette, hogy dolgozik a sárgatest, termeli a progeszteront. :-)

Akinek ilyen korán megjött, annak szerintem nem a clostitól volt, hanem vmi más gond. Nyugodj meg, a szurka jó jel. :-)

2011. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:) Ez az első Closti-s hónapom, még mazsola vagyok a témához:)
2011. okt. 1. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első clostis hónapon, nekem a 10. naptól folyamatosan szurkált-sőt néha görcsölt is a hasam. Azóta sem jött meg :) (49. nap) és azóta is görcsölök, szurkálódok.
2011. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több hónapon keresztül szedtem és még most is szedem!Volt olyan hónap hogy végig fájt a hasam...volt olyan amikor csak peteérés elött...minden hónap más.Nekem kitolta a ciklusomat 31 napra.Most 3x1 kellett szednem...meglátjuk...
2011. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Drukkolok Neked:) Hátha:))))
2011. okt. 3. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!