Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, nem is...

Tegnapra nem vártam, nem is jött meg, még egyelőre ma sem, viszont a hőm magasabb, mint szokott. Lehet, hogy babám lesz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 08:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mennyi az alaphőd és mennyi a mostani?
2011. okt. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Itt az utsó 3 havi diagramm:

[link]


[link]


[link]

2011. okt. 1. 08:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is ilyen ingadozó és késik, valószínű ez egy ilyen hónap.

remélem nálad baba van a dologban, lényeg, hogy a hőd maradjon fent, ne essen le.+++

2011. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy tesztet megér:) drukkolok.
2011. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg hogy mindig abban az időpontban mérd és ugyanannyi ideig.
2011. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is reménykedem, hogy baba van a dologban. Igyekszem, mindig ugyanakkor mérni, de hát van, amikor nem kelek olyan korán. Szóval, ha holnap se lesz menzesz, akkor van esély a babára? :)
2011. okt. 1. 09:01
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyébként csak azért érdeklődtem rá, mert eddig a ciklus.hu szerint kiszámolt időpontban mindig megjött, max 1 nap difi volt. Most tegnapra "ígérte" de még csak jelei sincsenek, hogy megjönne.
2011. okt. 1. 09:03
 8/18 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem később volt peteérésed és még csak a 11. dpo-nál jársz.

2011. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elég ingadozó a görbéd. Lehetséges, hogy az utolsó válasolónak igaza van, és nem akkor volt pé-d, mikorra behúzta, hanem 20-án, mert akkor is eléggé leesett a hőd, és utána már csak feljebb volt. És akkor még tényleg nem késik, akkor csak 3 nap múlva kell megjönnie. Mert elvben úgy van, hogy Pé után 14 nappal várható a mensi. Szóval egyenlőre még kétesélyes a dolog. Holnap reggel próbálj meg egy tesztet, ha gondolod, vagy várj még pár napot.
2011. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Tesztelni még nem akarok, max majd jövőhét közepe, vége felé.
2011. okt. 1. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!