Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok válaszolnátok?

Kaálisok válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Hosszas próbálkozás és vizsgálat után az orvosommal úgy döntöttünk fel kell keresnem a Kaáli intézetet (Budapest),mondta a dokim,hogy Dr Krizsa Ferencet keressem meg Én bízom benne,így,ha lehet Őt választom..!

DE a kérdésem Mennyi ott egy inszem?A vizsgálatok?A lombik?

Szóval egy árlistát keresek..!Segítenétek???

Ha nem is tudtok konkrét árlistát megírnátok nekem a Ti történeteiteket??


2011. okt. 1. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az árakat már előttem leírták. Krizsa dokiról pedig csak jókat tudok írni. Rég találkoztam ennyire reális, megértő, odaadó emberrel, és mellesleg szakmailag is ő az egyik legjobb! A legjobb kezekben vagy!

17 hetes kismama

2011. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Nekem két lombikból 3!!!! babám született, 2007-ben a nagyobb kislányunk, majd 2009-ben iker vegyespáros. Szmatona doktorhoz jártunk, maximálisan jól alakult minden... Vidékiek vagyunk, összeszámoltam egyszer az injekciók árát, az itthon végzett vizsgálatok után kifizetett pénzt, az utazást,fagyasztást a Kriónál, a mágneses rezonanciás kezeléseket a Fájdalomambulancián: 450e Ft, kétszer csináltuk végig csak, hihetetlen szerencsével.... Nagycsaládosok lettünk! :)

2011. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Manka!Ne add fel,sikerülni fog!

Csajok remélem minden rendben lesz nálunk is és sikerül végre a várva-várt baba!

2011. okt. 8. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!