Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendesen szedett fogamzásgátló...

Rendesen szedett fogamzásgátló mellett teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki rendesen beveszi minden nap, kb. ugyanakkor, és egyszer sem hányja ki vagy hasonló, akkor teherbe eshet a gyógyszer mellett? Nyilván valószínűtlen, de megtörténhet?
2011. okt. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A betegtájékoztatón rajta van, hogy a gyógyszer 99,99%-os biztonságú, tehát nagyon ritka szerintem, hogy valaki mégis teherbe esik mellette.
2011. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teherbe lehet, van is rá nagyon sok élő példa
2011. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A családunkban is van erre egy élő példa. Azt viszont nem tudom ,hogy esetleg történt-e valami olyan dolog ami befolyásolta a gyógyszer hatását. Szerintem nem csak hasmenés illetve hányás lehet az ok,pl más gyógyszerek szedése is.
2011. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
IGEN.Nekem egy stresszes szigorlat mellett sikerült,hiába szedtem be a gyógyszert.Azt mondta az orvosom elég egy enyhébb hasmenés (pl.idegeskedéstől) és ezek az alacsony hormontartalmú fog.gátlók nem tudnak tökéletesen felszívódni.
2011. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi se 100%-os. komolyan mondom a sterilizálás lenne a legjobb ha nem szigorítanák be ennyire.
2011. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!