Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fájdalmas időnként...

Másnak is fájdalmas időnként (főleg estére) a baba mozgása a 37. hét körül? És nektek is van néha "koppanó" érzésetek amikor a lábával kapálózik? Én még hallom is ha nagyon figyelek. Mintha az ő sarka összekoppanna az én bordámmal.

Figyelt kérdés

A doki ill. az Uh szerint kevesebb már a magzatvízem, gondolom azért is érzem kellemetlennek az erőteljesebb mozgásokat.

Tegnap este már könyörögtem a babának,h. aludjon de nagyon mozgott és nekem nagyon fájt.:-/


2009. febr. 6. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj már sokszor pedig még csak a 36. héten járok, de olyan kis rendetlen pláne éjjel. Többet vagyok ébren mint amennyit alszom. Azt a kis koppanó érzést én is tapasztaltam. amúgy nagyon édes, csak néha úgy érzem kiugrik a szemem.
2009. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez általában mindenkinél így van a terhesség vége felé.Ha nagyon mocorog lehet hogy kényelmetlen neki a pozíció ,ilyenkor próbálj meg egy kicsit másképp feküdni ,vagy sétálni egy kicsit.Nekem is volt koppanó érzésem akkor amikor a baba csuklott.
2009. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem szerencsére nincs és nem is volt fájdalmas találkozás a babával, és még koppanó érzést sem éreztem :(. Nekem néha nagyon kicsúcsosodik a köldökömnél és kicsit a jobb oldalamon. Pár napja voltam a dokinál UH-n és mondtam neki, hogy mondja már el hogy hogy fekszik a baba csak hogy tudja milyét dugja ki amikor mozog, kiderült hogy a köldököm mellett a válla van és a jobb oldalamon pedig a feneke. Tehát az én babóm már egyáltalán nem tud rugdosni :), viszont ha a hátamra fekszem vagy a jobb oldalamra nálam is megy a ficergés, viszont szerintem csak keres ő is magának valami kényelmes poziciót :)


Könnyű szülést!

38 hetes

2009. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is dettó a helyzett! Nappal el van a drága csak kalimpálgat néha kinyomja magát... De estére...fúúúúúúú

Estére aktíválodik a pici és elkezdi a fejét alul kinyomni, mint ha a szülesre gyakorolna. A lábaival a bordámat vagy gyomromat rúgdosa. Ez néha annyira be tud durvulni, utána nyilalásokat érzek alul.

Miután elmúlik mert elfárad a baby, jön a menszeszszerű fájások amik meg egyre erősebbek és egyre tovább tartanak és egyre több helyen fáj mellette. Minden nap egyre fájdalmasabb.

A magzatvízem még annyi amenyi volt. Nem mondták, hogy kevesebb lenne. :D

A koppanás az szerintem az ő pici lábija :D beüti az egyik lábát a másikba a heves kalimpálás közben...

Szeretem ezt a kis drágát!!! Nagyon édesen készülget kifelé. :)))) Ennél jobban nem is adhatná a tudtomra, hogy nem sokára érkezik! :D Mert a babák érzik mikor kell kijönni. :D

38+5 hetes kismama

2009. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!