Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, mintha " megremegne" (bár nem ez a jó szó rá) vagy berezonálna a baba a pocakban? 26 hkm Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggódj,csak csuklik a kis drága:)fura érzés tényleg.ilyenkor kortyolnak már a magzatvízböl s ezért van.az én 2fiam nagyon csuklós volt és mai napig csuklanak sokszor:)persze csak ha jót nevetnek.
2011. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ez csak pár pillanatig tart és vége is!

Szerintem éreztem már csuklani is, az meg olyan lüktető érzés volt, de ez teljesen más érzés!

2011. szept. 9. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is szokott olyan lenni.De ez tényleg nem csuklás mert az ütemes lüktetés.de ez olyan mintha rángatózna pár másodpercig.de ha nekem is meg neked is van biztos normális.De egy jó ideje érzem én is már idönként.38 hetes kismama
2011. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az idegrendszer fejlődése miatt van a remegés! Így készül a kicsi a kinti világra mivel érzékszervei és idegrendszere fejletlen! Ez teljesen normális dolog! :)
2011. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 9. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Nálam is volt mind3 gyereknél. Még újszülöttkorban is.
2011. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én picimnek is vannak ilyen rángásai, és nem csuklás. Biztosan az idegrendszer fejletlensége miatt van, hiszen az újszülöttek is csinálnak hasonló mozdulatokat.
2011. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
erdekes dolog ez a remeges, allitolag azert van, mert sir a magzat odabent... Itt is szoba kerul a kerdes: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2016. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!