Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három éve próbálkozunk babával...

Három éve próbálkozunk babával, de sikertelenül. Mind a kettőnket kivizsgáltak, minden eredményünk jó de mégsem jön össze. Mit lehetne még tenni? Vagy csak várni kell türelmesen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az unokanővéremék ugyanígy voltak.Orvostól-orvosig jártak,de mindent rendben találtak náluk.Nekik 5év után jött össze a pici! Szerintem legyetek türelemmel,és ne akard görcsösen a picit.
2009. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nahát, ezt a legkönnyebb mondani. Én együtt érzek Veled, mi már 4 éve próbálkozunk. Nagyon sajnállak.
2009. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Én is együtt érzek vele,mi is sokat vártunk a picire.Én csak biztatásképp írtam,amit írtam.Próbáljátok ki a málnalevél és palástfű teát.Én egy évnyi próbálkozás után ezeket ittam,és utána az első ciklusban összejött a baba.
2009. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia én is együttérzek veled mi 4 éve várjuk a csodát a férjemmel, és már kezdem elhinni h itt csak a türelem és a nem akarás segíthet
2009. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Aranyosak vagytok.Várunk türelmesen.
2009. ápr. 28. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pesten laktok írj egy privátot megadom a meddőségi orvosom elérhetőségét.. 2 hónap alatt teherbe estem és orvosról-orvosra jártam, egyik sem tudott segíteni! Lehet hogy véletlen nem tudom, de egy próbát szerintem megér nektek is!
2009. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!