Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tortenek akkor ha terhes...

Mi tortenek akkor ha terhes vagyok, es kozben szedem a fogamzasgatlot? Lessz valami baj a babanak? ARTIZIAT szedek!

Figyelt kérdés
most megyek venni tesztet mert az utolso menszim szeptember 25-en volt, es megjott rendesen, de viszont olyan tuneteim vannak,hogy 20 percenkent jarok pisilni,es ott a mehemnel erzem mint ha fell lennek puffadva, es a szmban erzem olyan fem,vas izt! a fogamzasgatlot cisztaert kezdtem el szedni ebben a honapban, de mi van ha terhes vagyok, es csak ugy megjott ebben a honapban en meg szedem a fogamzasgatlot? ha esetleg terhes vagyok es a teszt pozitiv lessz,akkor lessz valami baj ha eddig szedtem a tabit?
2011. okt. 3. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van hibaszázalák, pontosabban ezrelék: 0,1% vagyis, 1 ezrelék. Vállalható kockázat szerintem, ha tényleg rendesen beszedted, hát nagy peched volt, sajnálom. De azért nem ez az általános felállás. Többnyire azok esnek teherbe tabi mellett, akik nem tartják be a játékszabályokat, nem annyi szünetet tartanak, elfelejtik bevenni, esetleg gyógyteát isznak rá, mert csak annyit tudnak, hogy antibiotikummal nem szedhető stb.
2011. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező az infót, drukkoltam, hogy ne legyen baj!
2011. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!