Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? Vagy még ne...

Lehetséges? Vagy még ne idegeskedjek túlzottan? :S

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok, így szóba se jöhet még a gyerek... Már lassan 1 hete késik és nincs jele annak, hogy meg fog jönni. Ráadásul egyre többször kell wc-re mennem annak ellenére, hogy szinte semennyit se iszok. Lehet késik? vagy megfáztam kicsit? Mennyi esélye van a terhességnek? :SS
2011. okt. 3. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
igazából tesztelned kéne, hogy bebizonyosodjon mégis mire számíthatsz. benne van a pakliban hogy terhes vagy.
2011. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyban függ attól, hogy mikor voltál a pároddal, mikor volt peteérésed, hogy védekeztek, minden körülménytől....

Ha megfelelően védekeztetek, kevesebb okod van aggódni.

Minden esetre tesztelj egyet reggeli első pisiből. Az már megmondja a tutit.

2011. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hét után már tuti, hogy segít a teszt a kérdésben! Nem szoktam ilyet kívánni, de te ezt szeretnéd, úgyhogy kívánom, hogy "-" legyen! :)
2011. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!