Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évig szedtél egyhuzamban...

Hány évig szedtél egyhuzamban fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Hány éves korodtól hány éves korodig? Lett utána baba könnyen, amikor abbahagytad?
2011. okt. 3. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ugye 7 évig szedtem, de mikor megszületett az első baba, szedtem 3 hónapig. Aztán azt gondoltuk úgyis nemsokára tervezzük a kis tesót, akkor abbahagyom. Addig míg nem volt konkrétan tervbe a második baba addig Pharmatex krémmel oldottuk meg . Teljesen meg voltam elégedve vele és nem is estem teherbe 6 hónapig, míg használtuk.Sok előnye van.Hátránya csak annyi, hogy amikor úgy spontán jönne a dolog akkor is ki kell szaladnod fél percre míg "használatba veszed" a krémet. Sok ilyen lehetőség van, én lehet a helyedbe már váltanék valami másra mert szerintem már a 12 év is sok, hát még a 17-18....mondjuk nem tudom pontosan mennyire befolyásolja a babatervezést....ezzel kapcsolatba lehet érdemes lenne megkérdezni egy nőgyógyászt.
2011. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Három és fél évig szedtem (25-28), aztán egy év egyéb védekezés. Utána második hónapban összejött a Babó :)
2011. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerencsétlen kolleginám pont a pharmatex krém mellett lett terhes úgy, hogy első alkalom volt az új pasijával...


Szerintem már így is túl régóta szeded :( Inkább óvszer. Nálunk a végére már szinte segédeszköz lett :)))

2011. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!