Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm terhes lett, de még...

Barátnőm terhes lett, de még csak egy éve van együtt a párjával. Mire megszületik a baba, akit egyébként nagyon várnak és "tudatosan" vágtak bele ebbe az egészbe, még két éve sem lesznek együtt. Ebből nem lesz később probléma?

Figyelt kérdés
Szerintem ez korai még, igaz fél év után összeköltöztek, nagyon boldogok, de az első évek mindenkinek rózsaszínködös. Mindketten elmúltak 30 évesek.
2010. szept. 18. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem jelent semmit!!barátaim 1 hét után összeköltöztek(20 évesen)3 hónap után jött a gyerek,rá egy évre a második:)

25 éve házasok,mindenhol vannak hullámvölgyek,de mai napig szeretik egymást,példa lehetne mindenki előtt,hogyan kell fenntartani egy kapcsolatot úgy,hogy még 25 év után is ezt a szeretet látható a szemükben egymás iránt!!!

2010. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt majd az idő kideríti...

Mindkettőre lehet példát felhozni,gyors kapcsolatból is van rengeteg tartós házasság,meg 10 éves együtt járás után is elválnak az esküvő után 2 hónappal.

Csak segíts nekik,ha szükségük van rá....de ezen kár gondolkodnod.

2010. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 éves kapcsolatom ment tönkre,a férjemmel pedig mikor megismekedtünk 1 hónap!!! múlva babát akartunk,most 2 éves a gyerek.Hát én tudom,hogy nem az együttélés ideje számit,hanem a szeretet és az összhang ami hamar kiderül megvan-e.
2010. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapos terhes voltam, mikor hozzámköltözött a párom, aki a gyerek apja.Akkor egy éve ismertem.Most, 3 év múltán második gyermekünket várjuk.Mi is elmúltunk 30 évesek.
2010. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy pozitív példát írjak én is :)) A férjemmel fél év együtt járás után vállaltunk babát, úgy, hogy akkor még össze sem költöztünk. 4,5 hónapos kismama voltam, mikor összeházasodtunk1 éve voltunk pontosan együtt, amikor a fiunk megszületett. Ennek már 18 éve, azóta van 4 gyönyörű gyerekünk és boldog házasságban élünk. Van egy ismerősöm, akik 12 évig voltak együtt, kívülről minden szépnek és jónak látszott, aztán az első bab érkezése után 3 hónappal elváltak... Szóval nem azon múlik a dolog, hogy előtte meddig jártak, mennyi ideje ismerik egymást. A házasság, együttélés az egymáshoz való igazodáson, egymás elfogadásán múlik, ha ez nem megy, hiába minden..
2010. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy életképes-e egy kapcsolat, hogy mióta vannak együtt. Vannak nagyon jó példák is, de mint mindenhol, vannak szomorú esetek is. Lehet gyereket vállalni egy egy hetes kapcsolatba is, aztán más, hogy mi lesz vége... Igazán kedves tőled, hogy aggódsz a barátnőd miatt, én hasonlóképpen tettem anno, mikor a barátnőm egy két hónapos kapcsolat után lett várandós. Együtt érzek veled. Igazából és ezt tapasztalatból mondom, annyit tudsz segíteni neki, hogy mindig mellette állsz és segítesz neki, amiben tudsz. Például abban, hogy bevásárlásnál ne ő cipekedjen.
2010. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi májusban összeköltöztünk rá, 11hónapra már gyerek volt. Előtte csak párszor találkoztunk. Nem azon múlik, hogy mióta ismerik egymást, hanem azon mennyire szeretik a másikat és az alkalmazkodási készségen.

2010. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi fél év után összeköltöztünk,megint fél év után terhes lettem, persze terveztük, és rá 5 hónapos terhesen férjhez mentem, 29 évesek vagyunk és így kerek az életünk, és tervezzük a következő bébit. Legnagyobb megdöbbenésemre és szomorúságomra bátyámék vagy 10 év, 6 év házasság, két pici gyerek után szétmentek.
2010. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!