Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hogy is van ez pontosan?...

Most hogy is van ez pontosan? Mikor megy le illetve fel a hőmérséklet? A peteéréskor vagy tüszőrepedésnél? Mikor érdemes akciózni? Nem tudom, mit is kell figyelni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

leginkább a folyást figyeld, és ha pontos a ciklusod akkor a 13 éa 15 nap környékén. elötte 2 napig nem, de utána mindennap !!

a hö leesik a tüszörepedés napján, de azt nem mindig lehet elcsipni. és másnapra megugrik, de alegjobb ha akkor vagytok együtt mikor leesett, de ezt is csak másnap utolag tudod meg mikor felmegy, hogy jol tettétek e tegnap.. remélem érted:) mert ha akkor nem vagytok együtt, akkor másnap még van esély, de kevés mert a petesejt csak 1 napig él..

32

2009. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tüszörepedés általában az utolsó alacsony hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni. De sajnos ez csak utolag derül ki. Legjobb ha peteérés előtt kétnaponta együtt vagytok, hiszen a spermák akár 72 óráig is életképesek. Ha megtörtént a tüszörepedés utána a petesejt 24 óráig életképes, viszont 12 óra eltelte után már "öregedni" kezd. Tehát inkább peteérés előtt legyetek együtt mint utána. Én szoktam ovu tesztet használni. Úgy sikerült teherbe esnem, hogy a pozitiv és a rá következő negativ napon voltunk együtt.
2009. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!