Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 2-3-ra nem várjátok hogy...

Akik 2-3-ra nem várjátok hogy érzitek magatokat? Tünetek vannak? Ha igen mik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Május 3.-ára nem várom.A múlt napokban émelyegtem,a ciciim érzékenyek,néha érzem a petefészkeimet de enyhén.

A hőm 37.3

Nagyon remélem h babás vagyok,bár ezek a tünetek tudom még semmit sem jelentenek.

2009. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sűrűn járok pisilni meg olyan furán érzem magam lusta fáradt vagyok semmihez nincs kedvem!!!Nyomást érzek alul a hasamalján, puffadok a mellbimbóm is érzékenyek sőt megrepedt a mellemnél a bőr pedig nem híztam nem fogytam, húsvétkor volt egy erős szédülésem hányingerrel azóta is szédültem már meg de nem olyan erősen 4 napja a tesztem - volt sztem ma csinálok még egyet nem bírok várni!!!
2009. ápr. 29. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj még várni a teszttel,én is ezt teszem.Legalább Vasárnapig.

Kár letörni egy nega teszt miatt csak mert korai....

2009. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!