Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyolc hetes kismamák! Hogy...

Nyolc hetes kismamák! Hogy érzitek magatokat? Hanyadik babát várjátok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helló!Én is nyolc hetes kismama vagyok,hogy hogy érzem magam?Majdnem minden reggel émelygek kitartóan,sokszor még napközben is,a melleim még mindig érzékenyek,a farmer nadrágok kezdenek szükülni...ezenívül mást változást nem észlelek.A második babámat várom,az elsővel erre az időre már többször is hánytam,szerencsére,most még egyszer sem.

Nálad milyen tünetek vannak?

Üdvözlettel!

2009. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én egész nap émelygek, ettől szenvedek a legjobban, de még csak egyszer hánytam. Néha fáj a fejem, és állandóan aludnék. A pocim már elég nagy, részben a puffadástól, részben mert 4. baba. Kitartás neked is és minden jót!
2009. okt. 21. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is 8 hetes kismama vagyok mensi szerint. Ma voltam UH-on, és minden rendben van a babával, kivéve, hogy a CRL-be nem mérték bele szegénykém fejét, így majdnem ugyanakkora, mint 1 hete... :S Nem is én lennék, ha nem lennék ilyen peches... (ki is írtam erről egy kérdést, mert nagyon berezeltem)

Viszont hallottam a kis szívét dübörögni, fantasztikus volt! :)

Én viszonylag jól vagyok, a cicik már csak esténként fájnak, meg éjszaka, ha ráfekszem, egy picit. Reggelente öklendezem, de még nem hánytam egyszer sem.

Szegény páromnak sokszor nem tudom megcsinálni reggel a tízóraiját, meg becsomagolni az ebédet, így átálltam az esti elkészítésre...

Álmos sokszor vagyok, de olyan sűrű a program mostanság, hogy nem jut időm aludni, meg a kávé is hiányzik, dehát, nem megy le... :) Jah, és este viszont olyan a szemem, mint aki kipihente magát, és fél-1 órát forgolódom, mire elalszom...

Étvágytalan vagyok olyannyira, hogy van, hogy csak egy szelet lekváros kenyér megy le egész nap... Ilyenkor nagy vígaszt nyújt a bevitt vitamin. :)

Jah, első élő baba, a másik babánknál nem alakult ki a szívhang sajnos...

2009. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is! Ne aggódj, biztos minden rendben van! Én is szeretnék már túllenni az első 12 héten... Sok sikert mindenkinek és boldog babavárást!
2009. okt. 22. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltam először dokinál és végre kicsit megnyugodtam,hogy láthattam is őt:-)Az émelygés még mindig megvan,és a hasam is egyre nő,de nem csodálkozom,egyébként is olyan vagyok,hogy ha csak megebédeltem,a hasam mindjár nagyobb volt :-D Most pedig egy kislakó is ott van...

Köszönöm a jókívánságot!Neked is a legjobbakat!

2009. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én csak párszor hánytam, akkor is inkább savat. Folyton ég a gyomrom, a mellem már annyira nem érzékeny. Viszont a jobb sokkal duzzadtabb, mint a bal, és így elég viccesen festek. :) Két vetélés után a harmadik terhesség, Utrogestant használok és Elevitet. Pár napja volt pár csepp vérzésem, nagyon megijedtem, de szerencsére minden rendben. Úgy érzem most végre sikerül... Mindenkinek boldog várandósságot és egészséges babákat kívánok!

2009. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden jót Neked is!
2009. okt. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!