Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy történhetett vagy...

Ez hogy történhetett vagy hogy müködhet?

Figyelt kérdés
augusztus 5én volt meg utoljára!!szeptember 3ra vártam nem jött meg rá pár napra(nem emlékszem pontosan de olyan 6-7e körül teszteltem)2 napig de negativ lett!nyilván az egyik nem reggeli vizeletböl volt!de 9-10-11én volt egy pici vérzésem ilyen nagyon halvány a bugyimon meg törlés közbe látszodott egy csöppet!és a honap végén 22én megállapitptták a 6 hetes terhességet!!Azt nem kelett volna a tesztnek kimutatnia??vagy az UH mért nagyobbat és a pecsételö vérzés beágyazodás lehetett??de viszont 28-29 napos ciklusaim voltak!!történt mással is ilyen???
2011. okt. 6. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18.48as vagyok.Lehetsz.Én az első UH-on mikor kiderült,hogy a kisfiam 10+3 hetes volt.Elkezdtem számolni (akkor nem laktunk együtt,hetente tudtunk találkozni így nem volt nehéz rájönnöm,hogy mikori a baba) és 25-ére eshetett a pé.És mi 23-án és 24-én voltunk együtt.Úgy tudom a pé előtt és után 3 napig eshetsz teherbe.Így mostmár tudjuk,hogy kb mikor lehetek majd később is terhes.Kérdezz nyugodtan,ha érdekel vmi!:)
2011. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem!!Hogy értve vagy melyikre értve lehetsz??nem értem bocsi!!!Nekem elsö Uh szerint középidöbe fogant rá egy hétre meg a 11e dátum van közelebb hozzá!!de ha gondolod irok neked privit ott jobban leirnám és az UH méreteket is leirnám neked!!!!Ha tudnál segiteni!
2011. okt. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!