Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van meg remeny? Holnapra nem...

Van meg remeny? Holnapra nem varom, ma reggel csinaltam egy tesztet es - lett. Peteeres utan a 11. napon vagyok. A hom 4 napja minden nap emelkedi fel fokot. De ez a - teszt nagyon elkesetitett!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon korai volt!Leghamarabb a nemvárt napján tesztelj(esetleg előtte való nap)!Drukkolok!
2009. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 vok.Nekem azt írták(és utána néztem),hogy pé-től köv mensiig 14 nap telik el!
2009. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. Ma van az elottevalo nap ezert mertem egyet tesztelni, elvileg holnapra nem varom.
2009. ápr. 29. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pé után a 11.napon vagyok, viszont én a péhez 14 napot számolok és akkorra nem várom(elvileg így kell számolni) én tegnap teszteltem negatívat,de a 14.nap elött tényleg nem sok esélye van,hogy kimutassa. Én várok vasárnapig és csaka kkor tesztelek,persze ha nem esik le a hőm. Szerintem Te is várj addig,gondolj bele,milyen szép anyáknapi ajándék lenne:) Van görbéd? Az enyém ilyen: [link]

Tünetek: Mellnyilalás,viszket a mellbimbóm,hányinger,fehér krémes folyás volt,3 napja nincs csak iszonyú kevés, viszont a lábaim fájnak már 3 napja(mint mikor nőttem). Nálad mik a tünetek?

2009. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a ciklus.hu holnapra jelolte be a nem vart napjat. De lehet hogy ebbe a honapba kesobb volt a peteeres es ezert csuszik a nemvart napja is? Jaj ne! Amugy kulonosebb tuneteim nincsenek, nekem is kremes folyasom van, es neha szurkal a hasam, cicimen semmi valtozas. Viszont a nemvart elott 1 2 nappal mindig szokott gorcsolni a hasam erzem hogy meg fog jonni, most ilyen nincs csak szurkal. A te gorbed szepen alakul! Drukkolok!!!
2009. ápr. 29. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam a peteérés után a 12. napon már kimutathatja.
2009. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt nem értem!! Ha holnapra nem várod, hogyan lehetsz a peteérés utáni 11. napon???? Peteérés után 14 nap a menstruáció!
2009. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!