Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra vártam hogy megjöjj...

Vasárnapra vártam hogy megjöjjön de nem jött! Védekeztünk, nem hiszem, hogy probléma lenne, de ilyenkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy vasárnapra vártam hogy megjöjjön de nem jött!Na de nálam az a helyzet áll fenn hogy február végén szültem április 6.-án voltam a hat hetesen előtte 2 nappal vége volt a vérzésnek. Védekeztünk gumival és nem hiszem hogy kiszakadt volna a gumi(nem mondta) meg nem is sűrűn voltunk együtt pontosan négyszer!Nem tudom hogy ez normális e hogy nem jön meg kezdjek izgulni hogy baba lesz?Kérlek írjatok ha voltatok ilyen helyzetben vagy hallottatok hasonlót. Előre is köszi!
2009. ápr. 29. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
hát előfordulhat volt már rá példa de ha védekeztetek akkor biztos h nem vagy terhes vegyél tesztet és mindjárt többet fogsz tudni
2009. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!