Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai spontán vetélés (5....

Korai spontán vetélés (5. hét) után milyen hamar lehet ismét teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nagyon erős vérzéssel sajnos elment a lehetőség. Van esetleg itt kismama aki szintén járt így és most várja kisbabáját? Mennyi idő után sikerült ismét?
2010. dec. 17. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF-ért.

Mi is elvesztettük az 5. héten. Pénteken mennt el:( Te, hogy viseled? Én nagyon össze zuhantam:(

2010. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy Te is hasonlóan... :(

Második baba lenne, már van egy 14 hónapos kisfiam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megvisel, de szeretnénk már kistesót. Nagyon sajnálom hisz egy édes kis emberke lehettet volna, de biztosan meg volt az oka amiért így alakult..

Remélem hogy hamarosan ismét pozitívat tesztelhetünk! Te se csüggedj nagyon, bár tudom mit érzel, de biztosan sikerülni fog Nektek is!

2010. dec. 17. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapos a kisfiam mi is várjuk már a kis tesót. A dokim próbált vigasztalni, hogy nem lett volna egészséges de ez nem enyhíti a fájdalmam.:( Remélem nem kell annyit várni egy újabb csodára mint a fiunkra. Minden jót nektek és mihamarabb újabb pozitív tesztet és boldog baba várást:)
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a vetélést követő ciklusban jött össze, azóta 14 hetes.

2010. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fél évet javasolt a dokim az előző ilyen esetemnél.

Kivártuk, és három hónap után össze is jött a lányom:)

Tesót szerettünk volna.Ma derült ki 12 hetesen, hogy nem ver a babó szíve.Szerintem most is fél évet fog javasolni az orvosom.(Még aludni sem tudok.Annyira fáj.)

Nem lesz szép Karácsonyunk Csajok!

2010. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen ment el, 3 hónapot szándékosan vártam, mostmár 3 hónapja próbálkozunk, de nem sikerül újra eddig. :(
2010. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A doki azt mondta akár a következő ciklusban is sikerülhet,nem kell várni,ha nincs műtét.Nekem a 3hónapban sikerült újra!Azóta már kistestvére is van! :)
2010. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk első babánk lett volna,és most december 3-án 5 hetesen elment.rettesen fáj,már március óta semmi,és lehetett volna végre,és ennyi volt.azt mondta a doki hogy nem kell várnunk.
2010. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!