Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai-spontán vetélés lehetség...

Korai-spontán vetélés lehetséges? Sajnos kiderült, hogy igen!

Figyelt kérdés

Vetélésre utaló lehetséges jelek


* a hőmérséklet legalább 18 napi magas szint után leesik

* barna pecsételés, vérzés (7-13 nappal az ovuláció után ez lehet a beágyazódás jele)

* friss, piros vérzés vagy pecsételés

* erős görcsök

* szédülés

* fejfájás

* dagadt izületek

* erős hányinger, hányás

* láz

* hirtelen és nyomasztó fáradtság

* ájulás

* erőteljes derékfájás

* hirtelen eltűnnek a terhességi jelek

* medencefájdalom, szúró, hasogató petefészek tájéki fájdalom


2009. máj. 27. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

hát igen, ha nagypon fáj a hasad az elején, meg korán jön az erős émelygés, és még fáradékonynak is érzed magad és szédelegsz rettenetesen, a hőd pedig hirtelen zuhan nagyon, akkor lehet vetélés, vérzés esetén, de én méhen kivüli terhességre is gyanakszom, vetélés után a hányinger meg a terhességi tünetek el szoktak múlni, viszont lehet ikerterhesség is, mert az alapba veszélyeztetett, és ikreknél előfordul pecsételő vérzés kritikusabb esetben, meg korai hányás, nagyobb rosszúllétek, erősebb tünetek, korábban megnövő has.


csinálj megint egy tesztet, kiváncsi lennék a HCG t mnost mennyire mutatná ki, és nem ártana egy ultrahangos vizsgálat, vérvétel, meg a hüvely fal vastagságából is meg lehet állapítani mindent.

2009. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is elvetéltem, de nekem semmi tünetem nem volt!
2009. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!