Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy csak...

Lehetek terhes, vagy csak túlságosan akarom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy éve nagyon szeretnék babát és ahogy telik az idő egyre többet gondolok rá.Nemrég nagy környezetváltás volt az életemben és teljesen felborult az életritmusom.A fogamzásgátlómat szinte nem is szedtem vagyis kb úgy hoy 3nap kimaradt stb...Viszont pont időbe megjött,de ilyen még sosem volt.Már 4.napja szedem újra a gyógyszert(volt már máskor is hogy összevissza szedtem a gyógyszert és ez nem jelentkezett)mensi után és egy napig nem volt se vér,se semmi utána meg elkezdődött a barnázgatás.(tehát ma a 4.napja)Csak annyi más tünetem van,hogy nagoyn nagy hangulatváltozásaim vannak és elég hisztis vagyok,valamint ma arra keltem,hogy picit feszít az alhasam olyan mintha meg akarna jönni,de az nem lehet....


2011. okt. 10. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy felborult a hormonháztartásod.
2011. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

azért egy valamit nem értek, ha 1 éve szeretnétek babát akkor miért szedsz fog.gátlót???!

és írod hogy 4 napja szeded a gyógyszert? most mi vaN?? így akarsz teherbeesni?

2011. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
:) Nem.Úgy 4napja szedem hogy mensikor,ugye abbahagytam és most 4napja kezdtem az új levelet.Nagyon szeretnék babaát,de eddig nem voltak megfelelőek a körülmények,hogy jöhessen,mostmár mondhatni helyreálltak a dolgok és annál a fázisnál tartunk párommal,hogy örülnénk ha becsúszna de ő még nem szerné,hogy abbahagya a gyógyszert,mert még egyetemre járok és szeretné,ha befejezném.De ettől függetlenül én lennék a legboldogabb ember a világon,ha összejött vna a baba...Így érthetőbb picit?:)
2011. okt. 10. 09:31
 4/27 anonim ***** válasza:

igen, bocsi !:)

újra szeded 4 napja, előtte mikor volt meg utoljára? 4 napja?

arra figyelj ha esetleg terhes vagy hogy nem szabad szedni fog.gátlót. tesztelj egyet az a biztos!

2011. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4.-én jött meg,meg volt 6.-áig és 7.én este kezdődött a barnázás(7.én keztem szedni újra a tabit)és ma 10.még mindig van barnázás,de bugyin szinte nem is látszik,csak a wcpapíron....Akkor ma teszteljek?Már pozitívat mutat tuti,ha terhes vagyok?
2011. okt. 10. 09:41
 6/27 anonim ***** válasza:

értem. akkor 2 napig véreztél és onnantól már csak barnázás ami kitörlésnél vehető észre, AZONNAL tesztelj. hamarabb is kiírhattad volna a kérdést, akkor nem szedted volna 4 napig a gyógyszert. mondjuk hallottam már olyanról is hogy hónapokat szedte a gyógyszert az illető aztán kiderült hogy terhes de a babának nem lett baja.

ma tesztelj ne igyál sokat így sűrűbb lesz a koncentrátuma. mivel ha nem vagy az akkor nem kell abbahagyni a tablettát.

2011. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
3napig volt.4.-5.-6. :) És ha ma nem veszem be és holnap reggel 1.vizeletből tesztelek?Akkor még holnap reggel be tudom venni a mait.Vagy így nem jó?Jah!Azt elfelejtettem,hogy rengeteget pisilek.Nem tudom,hogy ennek van e köze a terhességi jelekhez vagy nincs.Én arra is gondolok,hogy fölfáztam...
2011. okt. 10. 09:55
 8/27 anonim ***** válasza:

nekem egyre gyanúsabb, szerintem ez terhesség.

én nem tudom, de tuti nem merném össze-vissza szedni a fog.gátlót. azt biztosra tudom neked mondani hogy a teszt mindent elárul majd.

2011. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

itt van egy hasonló kérdés és pozitívat tesztelt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Velem is most fordult elő 2.szor hogy nem pontosan szedtem.A holnapi tesztet azért írtam,mert úgy hallottam,hogy reggeli vizeletből biztosabb...Köszönöm szépen a válaszokat!Reménykedem,hogy pozi lesz!:)
2011. okt. 10. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!