Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszérre nektek mit tanácsolt...

Viszérre nektek mit tanácsolt az orvos? Szedtek valami gyógyszert vagy tesztek valamit? Nekem a jobb combomon és a gátamon is van, mostanában egyre jobban fáj. Lehet tenni valamit az enyhítésére?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a lábamon nincs,csak a szemérem ajkakon,de ott nagyon nagy.Nekem Venoruton gélt mondott az orvosom.Bár elmúlni,visszahúzódni nem fog tőle,csak szülés után múlik el.Azt mondta van benne fájdalomcsillapító,de én nem érzem úgyhogy nem is igen kenem vele.Arra jó talán hogy ne gyulladjon be,de azt mondta a dokim hogy ezek nem igen szoktak.
2010. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem doxium tablettát írt fel a nődoki, napi 3*1-et, azt mondta jó a keringésre.

2010. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lábamon, és szemérem tájékon van visszerem. Nekem is azt mondta doki, hogy nem igazán lehet vele semmit csinálni, mert hormonális eredetű, így csak a szülés után fog elmúlni. Én egyébként vadgesztenye krémmel szoktam kenni, talán segít valamit, legalábbis most hogy egy pár napig nem kentem, rosszabb lett. Egy próbát szerintem megér!
2010. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!