Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adott-e valaki mostanában...

Adott-e valaki mostanában ilyen gyógyszert a gyermekének? Klacid KID 250mg/5ml

Figyelt kérdés
Most kezdtük el szedni ma reggel,de szörnyű rossz az íze és nem is igazán oldódott fel ez a por.Esetleg valami gyümölcslébe vagy pudingba bele lehet ezt tenni?
2011. jún. 28. 13:37
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én adtam, de sajna annyira rossz,keserű íze van, hogy hiába tettem bármibe, akkor sem volt elviselhetőbb! :(

Én kinder csokit adtam azonnal a szájába, amint bekapta a gyógyszert, így nyelte le. Hozzáteszem, nekem nagyon édes szájú alányom, így ez sikerrel járt, de a 4-5. napon már "erőszakkal" tudtam csak beadni így is, mert hamar rájött a cselre... 15 hós volt a lányom.

Ennyit tudtam segíteni, sok sikert!

2011. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak erőszakkal tudtam beadni neki, de csak 2 napig, vagyis már a második napon tiszta pötty lett, valószínű a gyógyszertől, úgyhogy abba is hagytuk, neki ez tiltólistán van azóta.
2011. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

És nektek is ennyire szemcsés volt ez a gyógyszer?

Félő,hogy az én fiam is pöttyös lesz tőle.Második válaszoló a kiütéseket mivel kellett kezelni, és mennyi idő múlva múltak el?

Én is észrevettem az után,hogy beadtam a szája szélén lett egy nagyobb piros folt meg a nyakán.Meg hátul a nyakán tele lett apró kis piros pöttyökkel.Még nem tudom,hogy a gyógyszer miatt-e.Próbáltam hívni a körzeti dokit de nem tudom elérni reggel óta.Ha más nem holnap reggel leviszem a gyereket a dokihoz,hogy nézze meg a kiütéseit.

2011. jún. 28. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi este ügyeletre vittük, kapott Calcimuscot, és abbahagytuk a gyógyszert. Az ügyeletes doki nem is látta azt a problémát, amire felírta a dokink (piros torok). A pöttyöket nem kellett semmivel kezelni, kapta a kalciumot és elmúlt róla 2 nap alatt.
2011. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekünk azt mondta a dokinéni, hogy ne tegyem hűtőbe, mert annál keserűbb lesz.

most szerencsénkre nincs kánikula így nem romlik meg a konyha pulton sem.

amúgy a szemcsék nekünk sem oldódtak fel benne, állítólag nem is kell.

2011. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!