Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úr Isten vannak még csodák?...

Úr Isten vannak még csodák? Pozitiv! Épp ma reggel tettem fel a görbém, hogy nézze meg valaki, nem voltak túl biztatóak a válaszok, és mégis!

Figyelt kérdés
Képzeljétek csajok! Mensi előtt két nappal vagyok, és pozitiv lett a tesztem! Igaz halványan, de látszik, nem kell se jobbra, se balra forgatni, szemből ott a csík! 14 hónap után!!! A görbém nem volt túl biztató, de valahol most egészen mást éreztem!!!És bejött!Épp ma reggel tettem fel, h nézze meg valaki, nem voltak túl biztatóak a válaszok, és mégis!! [link]
2009. ápr. 30. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!! :-)))


Feltennéd azért a görbédet?

2009. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok!
2009. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Naggggggggggggyon gratulálok Neked! Sok jót kívánok Neked a következő hónapokra..........évekre.
2009. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
GRATULALOK!!!!!! Par nap mulva csinalj meg egyet es tuti hogy egy eros + lesz!! De szeretnek en is + tesztelni. De egyszer majd csak eljon az en idom is. :)
2009. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
EZT NEM HISZEM EL, ITT ÜLÖK ÉS SIROK MINT EGY GYEREK!!! KIVÁNOM MINDENKINEK EZT A HATALMAS BOLDOGSÁGOT!
2009. ápr. 30. 11:03
 6/27 A kérdező kommentje:
Épp ma reggel tettem fel, h nézze meg valaki, nem voltak túl biztatóak a válaszok, és mégis!! [link]
2009. ápr. 30. 11:05
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Puszi nektek nagyon nagy gratula!!!!!!:)

Látjátok, sose szabad feladni!!! És ez a görbe dolog is sokszor kutyafülét se ér:)

2009. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Tényleg nem kell feladni, TIZENNÉGY hónap után is vannak csodák!
2009. ápr. 30. 11:10
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratula! Remélem, hamarosan én is ilyen jó hírekről számolhatok be... Tényleg nem szabad feladni! Azért ugye tájékoztatsz minket a továbbiakban is a babicázásról? :DDDDDDDDDDDDD
2009. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát hogyne! Sorstársak vagyunk, nem? Olyan boldog vagyok, hogy elmondani nem tudom! Én már biztos voltam hogy nem lesz babám. Kemény 14 hónap volt, de megérte! Kitartást mindenkinek, és a görbékkel ne foglalkozzatok! Nekem nem jött be!
2009. ápr. 30. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!