Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok úgy babát hogy a...

Vállalnátok úgy babát hogy a párotok elég agresszív lesz amikor veszekedésre kerül sor?

Figyelt kérdés
Értem ezt azalatt, hogy amikor dühös és épp ami a kezében van azt eldobja, neki vágja a falnak, vagy le a földre vagy pl meglök és elesel a földre, vagy pl erősen megszorítja a karod stb. Belehet vállalni egy ilyen kapcsolatban babát?
2011. okt. 18. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem is tudom...és mit csinál majd, ha a gyerek okoz neki "kellemetlenséget"? Őt is megszorítja, és ellöki???

Én nem hiszem, hogy egy ilyen emberrel együtt élnék, és biztos nem is szülnék neki gyereket.

2011. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
NEM! Az én párom is agresszív, de nem csapkod és vagdal, és nem üt meg, és 5 perc múlva megbánja. Sajnos elég rossz körülmények között nőtt fel, ezt hozta magával. DE! A gyerekeket nem bántja, imádja őket, kettő is van. Mi lesz, ha a gyerek majd sír? Mert egy kisbaba általában sokat sír, és nem lesz türelme hozzá! Szerintem gondold át!
2011. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább azt kellene kideríteni, hogy mitől ilyen?

A férjem, hogyha stresszes a munkája miatt, ő is tud 'durcizni', kötözködni, persze aztán lenyugszik. (Mondjuk nem szokott csapkodni) Viszont a gyerekünkkel minden tekintetben példás apukaként viselkedik. Őt mindenhogyan a tenyerén hordozza.

2011. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy egy ilyen embernek nem szülnék gyereket, de nem is maradnék vele az első ilyen incidens után. Én nem akarnám úgy leélni az életem, hogy folyamatosan attól kell félnem, hogy vajon mikor bánt a párom.
2011. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ilyen kapcsolatban eleve nem maradnék nemhogy még szüljek is. meglök és elesel plusz szorítja a karod... te jó ég! később ebből verés is lesz az biztos.
2011. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne, kérdező, ne.. Ez nem jó, és nagyon kicsi a valószínűsége, hogy az évek múlásával jobb lesz.
2011. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
amikor megnyugszik akkor meg nagyon kedves. de már nem merek vele vitázni mert rettegek hogy valamivel megint megbántom.
2011. okt. 18. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:

"pl meglök és elesel a földre"


Ez terhesen okozhat vetélést is, utána még a csillagokat is lehozhatja az égről....a babát nem hozza vele vissza.

2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"utána meg kedves" - Kérdező, szélsőségesek az indulatai, és a kedvességgel megnehezíti a döntésedet. De ne menj bele, együtt élni évekig, félve-rettegve, mikor haragszik? nem lehet
2011. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a felesége vagyok, így elég nehéz lesz tovább lépnem, de az elején nem volt ilyen.
2011. okt. 18. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!