Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnél? Régota nem...

Babát szeretnél? Régota nem jön össze? Én 13 éve vártam babára, s amin lehetett mindenen átestünk, mig ki nem probáltam az alábbit.

Figyelt kérdés

Bemásolt homeopátiás szerek:

Agnus castus D4-Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.

A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért


Rubus idaeus (málnalevél) + Alchemilla vulgaris (palástfü) kombi-Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.

A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.


Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.


(a fent emlitett tényleg csak együtt az igazán hatásos)

2 ciklusban sikeres terhesség!!!!!!!!!!!(nekem ez vált be)

Ovaria comp + Bryophyllum D4 kombi-Ha a peteéréssel van baj, pl. a pé jóval késöbb jön, mint a normális 14. nap, akkor kerülhet bevetésre az Ovaria comp, ami több gyógynövénynek a keveréke. Ez a pé-t támogatja, az ösztrogénhez hasonló hatása miatt javítja a hüvelyi nyálka minöségét és mennyiségét és javítja a petesejt minöségét.Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérö 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi elött több napig pecsételö vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D4-et (D4 = 4-szeres higítás). Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hömérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.


(ezt az első ciklusban használtam)


A cervix váladékról terhesség esetén:menstruáció elött szárazság még a nem várt napján is>erős krémes folyás


Sikertelen ciklusnál(nem lépett fel terhesség)testápoló krémes>tojásfehér>vizes


Remélem tudtam sokaknak segíteni,s a fennt említett homeopátiás szerek mindenkinek segíteni fognak.Keverni is lehet,de a lényeg,hogy kombiként alkalmazzátok!!!


Sok sikert és még több babavárást az elkövetkezendő hónapokra!!!


2009. ápr. 30. 16:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Köszönjük ezt a hosszú tájékoztatást,nagyon rendes tőled!

Gratulálok a kisbabához,sok boldogságot nektek!:)))

2009. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szió)))Nagyon szívesen!!!17 vetélés után már nem volt mit vesztenem,s így én is kiprobáltam.

Mindenkinek azt kívánom,aki babát szeretne,hogy soha ne adja fel!!!Hisz ezt az állapotot(kisebb kellemetlenségektől eltekintve)semmihez nem lehet hasonlítani!!!Ez a boldogság felül mulhatatlan!!!


8 hetes kismama))))))))))))))))))))))))))

2009. ápr. 30. 16:14
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon gratulálok!

(Mi 5 éve várunk babára (3 vetéléssel), a lombikon kívül már mindenen átestünk... 3 hete viszont elkezdtem szedni a PreMenst, és magam is meglepődtem, hogy ilyen hamar elkezdett dolgozni nálam, 2 nappal ezelőtt peteérésem lett! :) Kíváncsian várom a továbbiakat.)

2009. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok érted-értetek!!!
2009. ápr. 30. 17:01
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Az agnus castust én is szedtem, hónapokra maradt el a menstruációm a fogamzásgátló abbahagyása után, 12 nap alatt helyretette. Aztán nem szedtem, megint hónapokig semmi. Most kb. 2 napig szedtem (2x10 golyócskát), és ismét megjött. Én még így hasfájásnak nem örültem. Remélem, hamarosan bekövetkezik a peteérés is és a babásodás. :)

Nagyon gratulálok nektek a babicához, szerencsések vagytok egymásnak egymásért! Boldog babavárást, könnyű szülést és egyebeket! :D

2009. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi,hogy ezt leírtad!Mi 8éve próbálkozunk!Rengeteg vetélésen vagyok túl!A legutolsó 3hete történt,azóta is próbálom magam összekaparni!(8hetesen ment el)Egy csomó orvosi vizsgálaton vagyunk már túl,ami nem volt kevés pénz!És most is,genetikai vizsgálatot akarnak még csinálni!Ha újra próbálkozhatunk,akkor biztos kipróbálom ez,amit leírtál!Még egyszer köszi!

2009. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Nagyon Boldog Baba várást kívánok!:)
2009. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16:55-ös vagyok. Köszönöm! Aranyos vagy! :)
2009. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szia! Szeretnék Nektek én is gratulálni, a kitartásotok meghozta a Gyümölcsét :) Legyetek nagyon-nagyon boldogok, és főleg egészségesek :)
2009. máj. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jó kivánságait!!!A legmélyebben,s legöszintébben kívánom nektek,hogy a legrövidebb idő alatt teljesüljön a baba nemzés!!!
2009. máj. 1. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!