Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz inszeminációja valakinek...

Lesz inszeminációja valakinek a közeli napokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! "Sorstársakat" keresek:) Szombaton kapom a tüszőrepesztőt (Decapeptylt) és hétfőn reggel lesz inszeminációm. ez lesz az első,nagyon izgulok. valaki hasonló cipőben van mostanság?
2009. ápr. 30. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ugyan nem mostanában, de volt.

A lényeg, hogy nem kell izgulni, alig fogsz érezni valamit, utána irány haza, és heveréssz egész nap. Másnaptól meg ne is foglalkozz a dologgal, mert a rágörcsölés nem segít!

Én Choragont kaptam egy hétfői napon, és bizony az megkínzott, kedden egész délután úgy görcsöltem tőle, majd becsináltam. Az inszem szerdai napon volt.

Nekünk visszagondolva nagyon vicces volt, mert vittük a spermát, amit a kezemben szorongattam egész odaúton... mint valami talizmánt vagy nem tudom mit. :)

2009. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ,nagyon tetszik ez a talizmános hasonlat:) én anno a spermavizsgálatnál csináltam hasonlóképp:) óvtam,melengettem,míg nem értünk be vele:) Igyekszem nem izgulni,de a gondolataim minduntalan visszatérnek,hogy vajon sikerül e,nem e pukkannak szét addigra a tüszők,vagy egyáltalán,mi van,ha már szétpukkannak a tüszőrepi szuri előtt? Bár uh.on nézett a doki tegnap,és az alapján mondta az instrukciókat,mert még tegnap kicsinek, 15 mm-nek látta,és hát az érett petesejt azt mondta,legalább 20 mm kell, hogy legyen. Aznap nem fogok dolgozni,és igyekszem utána is vigyázni majd. Drukkolok Neked nagyon,mikorra derül ki kb.hogy sikerült e?
2009. ápr. 30. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem mostanában,de volt és elsőre sikerült a baba. Most 8 hónapos. Ne félj,nem kellemetlen,nem fáj,utána pihenj. Remélem sikerül,drukkolok neked!
2009. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. nagyon aranyos vagy, hogy drukkolsz, de már más miatt tedd :)

A kis siker épp a hólyagomon tipor :)

6 hetünk van még a nagy napig papírforma szerint.

Az idő előtti tüszőrepedés miatt ne aggódj, a doki biztos a dolgában.

Utána igyekezz nem ezen agyalni, csináljatok programokat akár a pároddal, akár csajos bulit vagy valamit. Tereld el a figyelmed. Szerintem nekem ez is segített.

Nagyon drukkolok! :)

Remélem, majd megírod hogy milyen volt, meg persze később az eredméynt.

2009. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!