Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött nehezen össze a 3....

Kinek jött nehezen össze a 3. baba? Kiderült mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 10:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó tudni,hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal!Szurkolok,hogy előbb-utóbb mindannyiunknak sikerüljön:) kedves utolsó!Peteérésem nekem is volt,de csak minimális tüszők értek szoptatás alatt-után tehát előfordulhat,hogy neked is a szoptatás miatt nem sikerül.Talán ha elválasztod egyből sikerül!!
2011. okt. 12. 21:10
 12/15 A kérdező kommentje:
sziasztok!hogy vagytok?én éppen egy erős felfázással küzdök (sajna gyógyszert is kaptam:(( ) és megjött múlt hónapban,tehát próbálkozunk tovább.
2011. okt. 31. 14:21
 13/15 A kérdező kommentje:
sziasztok!hogy vagytok?Lett pozitív tesztetek azóta?
2012. jan. 16. 13:11
 14/15 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok?
2012. márc. 26. 22:19
 15/15 Viktória 8571 válasza:

Sziasztok nekem is ez problemám nekünk is nehezen jön össze a harmadik baba😕

A mostani párommal 2és fél éve vagyunk együtt és most döntöttük el hogy szeretnénk közös babát ugye neki nincs és már nagyon szeretne.

Van már 2gyerekem a nagyobbik fiam 15 éves a kisebbik fiam meg 8éves

2019. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!