Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már nálatok, hogy...

Előfordult már nálatok, hogy amikor szoptattatok (menstruáció nélkül), terhesek lettetek, de semmi tünetetek nem volt, csak egy fura megérzés aminek teszt lett a vége és mondjuk kiderült, hogy hupsz baba és már 15-20 hetes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, de azért nem a 15. hét után derült ki :)

nEKE MINDEN TERHESSÉGEM TELJESEN TÜNETMENTES VOLT, ÍGY SZÁMOMRA EZ NEM CSODA :)

A lyánom valódi cicifüggő volt, íg sokáig nem menstruáltam... Már épp el akartam választani, íg írattam más fog. gátlót...

A doki szerint ez megváltoztatta volna a tej ízét... a lányomat nem hatotta meg, de én terhes maradtam.. viszont a tabi miatt a vérzésem is megjött... Nem teszteltem, csupán dokihoz mentem... kiderült, hogy akkor voltam 11 hetes :). A fiam azóta már elmúlt 13 éves :)

2011. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hugom járt így. Neki 17 és fél hónap van a két gyerek között. Ő szoptatott, és csak az tűn fel neki minden este fürdésnél, hogy olyan mintha mozogna a hasában a gyerek. Eleinte csak betudta bélmozgásnak, majd mégis vett tesztet, ami pozitív lett. (Nem tudom, hogy végül hány hetesen derült ki, hogy terhes a másodikkal, de elég korán megérezte)
2011. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az első baba nem lombikos volt?

Egy ismerősöm lányára hasonlit ez a történet!

2011. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lombikos baba!Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!