Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedett terhesvitamint...

Aki szedett terhesvitamint volt, akinek volt spontán vetélése? A korai vetélésnél orvoshoz kell menni vagy csak azután miután a terhesség kimutatható?

Figyelt kérdés
Mármint ezt arra értem,ha a nemvárt előtt pozitiv a teszt,de sajnos nem marad meg a baba.Nálam nincs ilyen(remélem nem is lesz),csak mindenre fel szeretnék készülni,sajnos a legrosszabbra is (bár remélem nem fogom átélni).....Ez benne van mindenkinél a pakliban...
2009. ápr. 30. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


A terhesvitamin és a vetélés között nincs negatív összefüggés. Sőt, inkább segíti a fejlődő embrió "ellátását" Avagy terhesvitamin még nem okozott vetélést, és fordítva. A másik kérdés. Attól függ, hogy mit nevezünk "koraterhességnek". Van úgy , hogy a mensi kb. 1 hétig kimarad , majd megjön. Ez lehet vetélés következménye is , ilyenkor nem szükséges orvoshoz menni. (mondjuk sok nő nem is tudja hogy beágyazódás történt túlképp , csak valami miatt "kilökődött") Ha kimutatja teszt és/vagy beágyzódás után történik a vetélés (több , mint 2 hét múlva beágyazódás után) , akkor az általában nagyon erős és görcsös vérzéssel jár, ekkor már bizony orvosnak is látnia kell.

2009. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia minden féleképp orvoshoz kell menni,ha pozitiv teszt után barnázol mert lehet kezdödö vetélés jele is ha meg vérzel azzonal,ha semmi ilyen nincs akkor a nemvárt után 1 hétel mehetsz a dokihoz akkor már biztos hogy látszik a picur,a vetélés bárkinél fennál ha szed vitamint akkor is,szokták ajánlani a palástfü teát ami segit a vetélés megelözésében,erösiti a méhet segit hogy ne löködjön ki a baba, általában a 12 hétig kell inni,nekem sajnos most volt miss ab om 2 hete.a 7 héten elkezdtem barnázni és sajnos meindult a vetélés szedtem vitamint,vigyáztam magamra mégis megtörtént.minden benne van a pakliban.remélem nálad minden oké lesz.
2009. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is terhesvitamin szedése mellett vetéltem el. Nem tudom a mai napig, hogy miért. Egyszerűen csak így alakult. Szóval szerintem a terhesvitamin nem véd a vetélés ellen, viszont biztos segíti az egészséges magzat fejlődését.
2009. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!még nem vagyok terhes,de próbákozunk.csak sajnos sok ilyen esetet olvasok itt fenn...
2009. ápr. 30. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
En is szedtem a terhes vitamint. Sot, mar ket honappal azelott, hogy elkezdtuk volna elesbe a babat. En meg a fogamzasgatlo abbahagyasa utan fel evet is vartam, hogy a nyalkahartyam tobbszor lecserelodjon es megis 8 hetesen elment a babam. Ha valami genetikai gond van vagy kromoszoma rendellenesseg akkor sajnos semmi nem segit, a termeszet elintezi a dolgat. Most ismet probalkozunk vitamint is ugyanugy szedek, sot abba sem hagytam mert szerintem is segit de bizonyos dolgoktol nem ved meg. Sok sikert nektek. :)
2009. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!