Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első nőgyógyászati vizsgálat!...

Első nőgyógyászati vizsgálat! Nagyon nagy probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves vagyok és még sose voltam nőgyógyásznál! Mindig csak halasztgattam, közbejöttek dolgok (költözés, vizsgák, meló, stb.). A ciklusom szinte óramű pontosságú, 28 napos, soha nem volt semmilyen problémám, most viszont úgy néz ki terhes vagyok. Kicsit megijedtem, hogy a doki majd nagyon ki fog osztani a felelőtlenségem miatt, mármint, hogy még nem voltam nőgyógyásznál, nem a terhesség miatt, mert örülünk neki a párommal, és valljuk be, igaza is lenne. Van valakinek hasonló tapasztalata? Kicsit félek.
2011. okt. 14. 07:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy 29 éves kolléganőm, aki még életében nem volt nőgyógyásznál.Amikor terhes lett akkor is csak halogatta,végül amikor már látszott a hasa ment el orvoshoz. Ő elmondta a dokinak a szitut, de az nem szólt semmi rosszat.
2011. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!