Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Probléma, ha kimarad az AFP...

Probléma, ha kimarad az AFP vizsgálat?

Figyelt kérdés

Ahol élek nem végzik el az afp-t,mivel sokszor megbizhatatlan eredményt ad.

Van olyan kismama akinek ezzel a vizsgálattal jöttek rá egy rendelleneségre?


2010. júl. 1. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokkal megbízhatod a kombinált teszt, amit a 12. uh-n végeznek el. Akkor vettek töled is vért ugye? Az a legjobb ill. a tarkoredő, ami 2,5 mm ig jó.

Szép babavárást kívánok neked!

2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen,12 hetesen a nyakiredő méréssel egy időben vért is vettek.
2010. júl. 1. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az afp-s vizsgálat csak arra volt jó, hogy idegeskedjek, mert határérték lett. De előtte a kombinált teszt is jó lett és utána a 18. heti genetikai uh is, szóval az afp tök elavult vizsgálat és sokszor ad fals eredményt. Máshol is meg kellene szüntetni!

26 hetes kismama

2010. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is csináltak AFP-t és nálam mindent rendben találtak.Igazság szerint jó időben kell elvégezni.Ez a lényeg!!!!Bár hallottam olyat,hogy nem a megfelelő időben végezték,rossz lett a kismama eredménye és el kellett mennie mindenféle vizsgálatra és végül egészséges kislányt szült,de én azt mondom,hogy nem véletlen kötelező vizsgálat!

Szerintem csináltasd meg.

Jó babavárást!

2010. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!