Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos lányok! ET+7. napon...

Lombikos lányok! ET+7. napon negatívat teszteltem, ebből még lehet baba? Nálatok mikor lett a teszt először pozitív?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy korán teszteltem, légy szíves ne erről világosítsatok fel.:)Csak annyi történetet olvasok a neten, hogy már korán teszteltek ET+6,7 nap, és valamit már láttak érzékeny teszten.

Engem az érdekelne aki végigtesztelte a napokat, hogy mikor kezdett nála változni a teszt. Köszi.


2011. máj. 9. 06:21
 1/6 sumergo ***** válasza:

Hat lombikot csináltam végig, de egyszer sem teszteltem végig a napokat, sőt nem is teszteltem, csak az intézetben tudtam meg mindig az eredményt. Te szándékosan stresszeled magad? Szeintem többet segítesz magadnak, ha inkább valami kellemessel foglalod le magadat, tapasztalatból mondom.

Sok sikert!


14 hkm

2011. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem stresszelem magam szándékosan. Rengeteg lány végigteszteli, ugyanennyi meg nem teszteli végig, kinek, hogyan könnyebb.
2011. máj. 9. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megvédem a kérdezőt, mert én is mindkét lombiknál teszteltem két naponta. Úgy voltam vele, hogy én nem akarok ott szembesülni vele, legyek rá felkészülve. Első nem sikerült. Második igen, de 5. héten elvesztettük a babát. Ha jól emlékszem, ott ET+9. napon teszteltem nagyon halvány pozitívat. Sajnos nekem nem is erősödött utána, végig haloványka volt, mert a hcg-m is nagyon alacsony volt a vérvételnél. A második vérvételnél már el is kezdett csökkeni, úgyhogy egyértelmű volt, hogy elveszítjük.

Az még nem jelent semmit, hogy negatív lett a teszted. Én sok lánnyal beszéltem, akik úgy mentek az eredményhirdetésre, hogy csak negatív tesztjük volt. A vérvételből meg kiderült, hogy igenis ott a baba. Úgyhogy addig nem feladni! Még bármi is lehet. Sok sikert!

2011. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 lombikom volt, a 10. napon már mindháromnál látszódott halványan a két csík. A első baba sajnos elhalt. A másik két terhességből két lányom született.

Sok sikert neked!

2011. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először az ET+13. napon teszteltem a Kaáliban kapott teszttel, és akkor még nagyon halvány pozitív volt. Kb. 2-3 nap múlva kezdett erősödni.

17+4 hetes km

2011. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!