Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap történt valami, de mi...

Tegnap történt valami, de mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a férjemmel, és már idestova 3. éve nem esem teherbe, valamiért nem akar jönni a baba :( tegnap amikor elmentem utána fürdeni, (nem tudom hogy hogyan írjam gusztusosan :-S ?) ami kijött egy picit véres volt, de már meg kellene jönnie a havimnak, de késik amit nem szokott... egybe eshet azzal hogy esetleg sikerült teherbe esnem? de akkor mért volt véres, kétségbe ejtő, és mellesleg ma sem jött meg, mert azt hittem a szeretkezés után jött meg... nagyon köszönöm előre is a normális válaszokat
2011. okt. 16. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

igen, a lelki megnyugvás az sokat jelent-meg az, hogy esetleg elterelted a kiskutya segítségéval egy kicsit is a baba körül a gondolataidat.....


Én már tesztelnék a helyedbe-du pisiből is halványan kimutatná:)

2011. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
párom azt mondta holnap elmegyünk és veszünk egyet de itt a környéken nincs gyogyszertár nyitva tescosat meg nem veszek, addig is izgulok :D
2011. okt. 16. 13:02
 13/17 anonim ***** válasza:
oksi-nagyon nagyon szorítok!!! Majd írj, hogy mi lett:)
2011. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a tesco-s miért nem jó? már bármelyik kimutatja ha baba van, az olcsó is. Írj majd mi lett veled!
2011. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hát megint csak sikerült csalódnom...tegnap este még mindig nem volt semmi, én bolond még el is hittem hogy sikerült, ma reggel felkeltem, még mindig semmi, na mondom el megyek ma gyogyszertárba...és amikor ezt igy kimondtam magamban...hát persze hogy megjött :(:(:(

nem értem az egészet, soha nem szokott késni, olyan ez mintha valaki szivatna, olyan mérges vagyok, és egyben elkeseredett is :(

nem szoktam tul optimista lenni de mindent viccesen szoktam felfogni, hogy tuléljem a rosszat: nézzük a jo oldalát, sporoltam egy ezrest :)

köszönöm az aggodásotokat, nagyon jol esett...majd máskor sikerül :( remélem

2011. okt. 17. 07:52
 16/17 A kérdező kommentje:

elfelejtettem még írni akkor amikor kiderült :))))


most vagyok lassan 12 hetes terhes :D akkor jol megijedtem a semmiért, utána sikerült is teherbe esnem 3 év várakozás után :D

2012. jan. 6. 13:22
 17/17 anonim ***** válasza:

szia!


gratulálok neked. Akkor ha jól értem, nem akkor jött össze amikor késett, hanem egy ciklussal később. Vigyázz magatokra. Remélem mi is hamarosan úgy járunk mint te. :)

2012. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!