Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony dózis Aspirint ki...

Alacsony dózis Aspirint ki szedett sikeres lombik program vagy spontán próbálkozás során?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék az Aspirin kinél segítette a beágyazódást,Pesen a Kaáli Intézetben például úgy hallottam alkalmazzák is,a honlapjukon tájékoztatnak is jótékony hatásáról. Fokozza a vérellátást a kismedencei szervekben,viszont a nagyobb dózis veszélyes lehet a magzatra. Nos én alacsony 80mg dózisról olvastam ,ami segíthet és még nem árt. Én fázós vagyok,lábam mindig hideg ezáltal az alhasi szerveim nem biztos, hogy megkapják a megfelelő vérellátást,pláne beágyazódásnál és akkor lenne a legfontosabb a sok kis hajszálerek kialakulása és a beágyazódó embrió tápanyagellátása miatt . Amúgy lombikos vagyok. Tudom nincs egyértelmű kutatási eredmény erre nézve,de viszont olvastam külföldi fórumokon pozitív tapasztalatokat. Persze mkinél ez sem válhat be. De gondoltam egy próbát megérne. Vki még?
2011. okt. 16. 12:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó : nagyon sajnálom :( jön a következő inszemináció?
2011. okt. 28. 14:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez már a 6. inszem volt.

Már egy lombik is volt. Majd jön a 2.lombik. De közben még 1-2 kivizsgálás.

2011. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég régi a kérdés, de nálam ez mostanában ismét aktuális, mert testvért szeretnénk.


Én is"hideg lábú" vagyok.


Mi is a bp-i Kaáliba járunk, de nekem a doki nem mondta, hanem én kérdeztem rá, hogy szedhetem-e az Aspirin Protect-et (100mg) beületés után. Simán rávágta, hogy lehet szedni; 1 szemet a beültetés után. Szedtem is, és valóban pozitívat teszteltem. (Sajnos az embrió nem fejlődött aztán tovább, a 10.héten kórházban műtétre került a sor.)


Anno, mikor a 4. lombikra összejött a kisfiúnk 5 éve, akkor épp nyár volt, és fenyegetett a hideg végtag-veszély, de akkor még nem is hallottam az Aspirin Protect-ről.


Ráadásul a privát nőgyógyászom is azt mondta, hogy az Aspirin protect nagyon hasznos, nem csak babát tervezőknek.

2016. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

* nem fenyegetett a hideg-végtag veszély...

2016. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!