Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt voltunk és fél óra-...

Ha együtt voltunk és fél óra- óra mulva felálltam és kifolyt belőlem a végtermék, attól lehetett sikeres a próbálkozás?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Minden esetben kifolyik egy idő után. :)
2009. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ennyi idő az ideális.

Ha rögtön felállsz, akkor is lehetsz terhes, sőt ha kimosod, akkor is, csak kisebb eséllyel.

2009. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetett sikeres. Fél óra, egy óra elég idő arra, hogy sikerüljön.Persze attól is függ, hogy hol tartottál a ciklusodban.
2009. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most vagyok fél időben. bár tünetek nincsenek, azért próbálkozni próbálkozunk két naponta...
2009. nov. 22. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet,persze.Én kb negyedórákat pihiztem utánna,a 3. hónapban sikerült a baba:-))15 hetes kismami.
2009. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! gratulálok neked, bár egy kicsit irigy is vagyok:D , mert mi már fél éve próbálkozunk direkte, de már 3 éve nem szedek gyógyszert 2,5 évig megszakitásossal védekeztünk, gondoltuk legyen ahogy kell lennie. most már élesbe próbálkozunk de sehol semmi, még...
2009. nov. 23. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm,de ne aggódjál,jönni fog hamarosan a baba:-))))
2009. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!