Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem vagy más baj...

Terhes lettem vagy más baj van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok augusztus 27-én volt egy missed ab-os műtétem. Szeptember 16-án menstruációs vérzésem volt ugyan azokkal a panaszokkal(has fájás stb..)onnantól kezdve máig semmi.Csináltam múlt héten tesztet de negatív lett.És sokszor fáj a hasam ott alul de nem jön meg.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 16. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Megszakításos védekezéssel voltam a párommal.És tudom hogy így is megvan az esély a terhességre.
2011. okt. 16. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:

.. erre most mit lehet írni??

Lehet a műtéttől, lehetsz terhes, vagy elkaphattál valami fertőzést, védekezés nélküli szexnél gyakorlatilag MINDEN előfordulhat.

2011. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. okt. 16. 15:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában többet megyek wc-re is..mint akkor amikor kiderült hogy terhes vagyok..
2011. okt. 16. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, nekem is ez volt, volt egy vetélésem, aztán nem jött meg, de kiderült hogy felborult a hormonháztatársom és késett. sajnos veled is ez történt. a szervezet nehezen dolgozza fel az ilyen eseteket és emiatt előfordul hogy át áll egy másik időpontra a ciklusod.
2011. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy az is közrejátszik hogy jún.7-én volt rendes műtét onnantól augusztus 27-éig véreztem és kiderült hogy bent hagytak valamit és azt vették ki. De éhes vagyok egész nap ha eszek olyan mintha nem ettem volna, érzékeny a mell bimbóm is...
2011. okt. 16. 15:30
 7/7 anonim válasza:
Szerintem lehet, túl korán teszteltél. De az is lehet, hogy a műtét miatt felborult a ciklusod, ez elég gyakori. Én a műtétet követő első menstruáció után (ami nagyon sokára, két hónapra jött meg), lettem terhes, most 30 hetes kismama vagyok.
2011. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!