Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen mekkora volt a...

37 hetesen mekkora volt a babátok bpd és ac eredménye? Ha eltér a "normáltól"aggódjak, vagy ha nem szóltak akkor nincs gond? !

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a normál ?:) Amit az egyes hónapokra írnak , az mindig eltérhet. Babánként változó. Képzeld el, ha minden baba olyan tökéletes paraméterekkel rendelkezne , mint ahogy az az adott hónapban meg van "írva". Az én kisfiamnak pl. hosszú a combcsontja, és "kilóg" az átlagtól.De ez nem baj. Sőt olyanról is olvastam itt, akinek meg a fejkörfogata tért el. Szép , dundi kis fejkóval született, teljesen egészségesen. Hát, ez kérem a genetika...:)úgyhogy nyugi!:)


39 hetes pocis:)

2009. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyire tér el?

Az én lányomnak több héttel volt elmaradva a buksija, a combja meg nagyobb volt az átlagnál.

Képzeld, halálra ijesztettek, külön UH készült csak a fejéről, és a kórházba is befektettek emiatt (meg a kevesebb víz, érett lepény miatt)! Napokat bőgtem!

Aztán megszületett az én kis gyönyörűségem, teljesen egészségesen!

Egyszerű genetika, magas és vékony, mint az apja (már most látszik, pedig még csak 6,5 hós).

Felesleges aggódni, sok múlik a géneken, meg persze azon, h hova kattint a doki! 1-1 mm rengeteget számít!

Ráadásul a táblázat átlagokat ír, azt meg ugye tudjuk, h a babák (sem) sablon szerint készülnek!

Ne idegeskedj emiatt!

2009. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

19:42 ismét

Elfelejtettem írni, h az ac is kisebb volt.

Most nem tudom megnézni, mert úton vagyok, de ha gondolod, megkeresem holnapra a mi adatainkat!

2009. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a nyugtató válaszokat
2009. máj. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!