Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki régóta...

Van olyan, hogy valaki régóta próbálkozik teherbeesni, és még sosem tesztelt életében pozitívat?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül :-)

Többen vannak, akik teszteltek már pozitívat, de mégis megjött, vagy elment a magzat sajnos.

De mi az, hogy az én szervezetem nem tud soha egy pozitív tesztet produkálni? Nem értem, úgy érzem, mintha valami gnóm lennék, aki erre képtelen. van más is így?


2011. okt. 17. 10:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jéé ebben a hónapban már én is kétszer pozitív tesztekkel álmodtam:) de jó lenne:)kedves kérdező már írtam neked az IR-ről akkor ha azt is nézték sajnos nincs több tippem esetleg egy meddőségi központ?inszemináció?tovább kellene lépni, nekem most stimulálás jön aztán ha nem sikerül akkor a 3 hónapban inszem.
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
És tegnap pozitívat tesztelteeeem! két év és két hónap próbálkozás után egy erős pozitív teszt a nem várt után 1 nappal!!!
2012. febr. 14. 14:07
 23/25 anonim ***** válasza:
Na látod mégis csak tudsz Te 2 csíkot:) halkan gratulálok vigyázz magatokra:)
2012. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem h szedsz most akkor valamit az inzulinra mert írtad h kicsit magas volt és kezelik??
2012. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Aha, Merckformin XR-t, mert vékony vagyok, a barátnőm, aki nem vékony: Metforált szedett,neki már megszületett a babája.
2012. febr. 20. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!