Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki régóta...

Van olyan, hogy valaki régóta próbálkozik teherbeesni, és még sosem tesztelt életében pozitívat?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül :-)

Többen vannak, akik teszteltek már pozitívat, de mégis megjött, vagy elment a magzat sajnos.

De mi az, hogy az én szervezetem nem tud soha egy pozitív tesztet produkálni? Nem értem, úgy érzem, mintha valami gnóm lennék, aki erre képtelen. van más is így?


2011. okt. 17. 10:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! mi mar 1,5 eve probalkozunk, es hat igen,nagyon nehaz! en a napokban varom a menszit,hat ugyebar fogamzasgatlot kellet szednek egy honapig ciszta miatt, es most varom a verzest, utana meg ki probalom en is a baratcserjet,hatha segit,nagyon remenykedem benne! mar kb 100 terhessegi teszten vagyok tul, es megmondom oszinten en nekem mar volt halvany pozitiv,megsem volt baba, vagy idon tul pozotiv volt mar rengeteg,igaz halvanyak,de pozitivak voltak!! a szo szoros ertelmeben mar rosszul vagyok a tesztektol,mert mar meguntam hogy mindig csak negativ!! ma ejjel peldaul pozitiv tesztekrol almodtam,hogy csinaltam a teszteket es mind pozitiv volt!! hat nem tudom hogy ha jelent e valamit,de remelem hogy vegre mar nakam is pozitiv tesztem lessz hamarosan, mert a guta meg tud olni a haragtol,es a banatol,hogy mas nonek csak ugy az olebe potyan az anyasag,akik meg szinte meg sem erdemelnek hogy anyak legyenek,mondok is ra peldat,hogy amikor mendtem a dokihoz tobb no is abortuszra ment, persze mind kissebsegiek voltak,ugy 14-20 ev koruliek,akik arrol beszeltek hogy mar megint terhesek,hat ilyenkor nem meg tud az ember orulni szerintetek? vagy a tv-ben masok akik megolik az ujszulott babajukat........ hat szerintem ez igassagtalansag az elettol!! lehet hogy le leszek pontozva de nekem ez a velemenyem!
2011. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Teljes mértékben igazat adok neked!Velem is történt múltkor egy ilyen eset-épp uh-ra várakoztam,mikor bement az orvoshoz egy fiatal roma lány.Az anyja fogta az unokát,a lány pár perc múlva mosolyogva kijön,hogy 4hónapos terhes,pedig azt hitte hogy csak 4hetes!!!Könyörgöm,minek ilyennek gyerek???Nekem,aki mindent meg adna érte+nem szenvedne hiányt semmiből sem,nekem nem sikerül teherbe esnem...Kegyetlen az élet!
2011. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok csak elmentem orvoshoz hogy megvizsgáljon, ott állt egy kb 40 éves cigány asszony és ott kiabálva beszélt az egyik nővel arról, hogy reméli még időben van és megcsinálják neki az abortuszt. én meg nagy reményekkel ott ültem és vártam hátha terhes vagyok. az is voltam de 5 hetesen elvetéltem... :(
2011. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

5 év után lett végre egy pozi tesztem,azt hittem rosszul látok:)))

Már 15 hónapos a lányom.Azt gondoltam,hogy ezt a csodát már sosem fogom megélni.A REMÉNYT SOSEM SZABAD FELADNI!!!!

2011. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
remelem mindenki babas lessz meg iden!! szivbol szoritok mindenkinek!!
2011. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Huh, 5 év után egy, első pozitív teszt!!!! Hát ez most nagyon jó hír volt! Akkor tényleg vannak csodák!


Amúgy volt inzulin terhelésem, aki kérdezte, és igen, picit magas, attól volt magas a tesztoszeron is, de kezelték, kezelik, és szépen visszament a tesztoszteronom. De akkor lehet, hogy az inzulin meg nem, (azóta azt nem nézték) és akkor amiatt nem tud beágyazódni?? Hmmm. Pedig cukort egy hónapba kétszer eszem kb. és tornáztam is, barna kenyér, stb.


Mindenkinek szurkolok!

2011. okt. 17. 13:32
 17/25 anonim ***** válasza:
endokrinológusnál voltál már?
2011. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem. Csak a nődokim csinált totál hormon vizsgálatot és még inzulin és cukor terhelést. Minden hormont néztünk pajzsmirigyet is meg prolactint is, meg még nagyon sok mindent.
2011. okt. 17. 15:13
 19/25 A kérdező kommentje:
Érdemes így is elmennem endokrinológushoz?
2011. okt. 17. 15:13
 20/25 anonim ***** válasza:
endo is ezeket nézi, akkor felesleges elmenned oda. azt hittem nem nézték a prolaktinod.
2011. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!