Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehet a feleség hogyha a...

Mit tehet a feleség hogyha a férje nem egyezik bele egy olyan vizsgálatba amit azért végeznek h. kiderüljön meddö- e?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm már másfél éve nem esett teherbe a nőgyogyásza azt mondta vizsgáltassák ki magukat a férjével!! De a férj nem ment bele...nem hajlando elmenni a vizsgálatra...Mit tegyen szerintetek?
2011. okt. 17. 13:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat!! Nekem és a férjemnek 3év után jött a baba,pedig mi is rendszeres nemiéletet éltünk!mi is szerettünk volna babát de nehezen jött össze...nagyon ciki h.ha vkinek nem ér annyit a társa h.várjon és orvoshozmenjen!! A mai orvostudomány az ilyen problémák 90%-ra már tud megoldást...
2011. okt. 17. 14:18
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

14:15, te aztán nagyon tudományosan közelíted meg a dolgot! De ha van is ilyen gond elméletileg, a mai kor már képes arra, hogy mégis baba legyen ebből a "nem kapcsolódó génállományból". Pl. ott a lombik, ahol besegítenek egy picit a kiskatonáknak is.

Nade mindegy, nem hiszem ez a gond.

2011. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon érdekes, amit az eltérő géntérképekről írt az egyik válaszoló.

Nekem is volt egy olyan pár ismerősöm, ahol sehogy sem akart összejönni a gyerek, kb. 5 évig küszködtek, és lombik lett a dologból.

Viszont hiába született meg a gyerek, annyira nem illettek össze sem így, sem úgy, hogy végül mégis elváltak.

Ahogy így belegondolok, eszembe jutott még egy nő, ugyan ezzel a történettel, de ő nem közeli ismerősöm.

Lehet, hogy van ebben a "genetikai össze nem illésben" valami.

2011. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Én nem vonom kétségbe h.van benne vmi! De azt tudom h.egy gyerek nem mindig akkor jön amikor az ember akarja!!Magamból kiindulva...soha nem hagytam volna el a párom h.ha mégsem jön össze a pici
2011. okt. 17. 14:25
 25/29 anonim ***** válasza:
13-54! Pontosan. Barátnőméknél kiderült, hogy a férj spermiumai lassúak. Szóval nem meddő volt. Lombikkal meg lehetett oldani a problámét.
2011. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%
22 és 23 évesen még lehet próbálkozni , én simán adnék még 2 évet a babának hogy sikerüljön. mi itt vagyunk 30 évesen és 2 éve próbálkozunk, szóval a házaspár még nem késett le semmiről.
2011. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h a géntérképpel van baj. Lehet hogy pl alacsonya sárgatest hormon, kis gyógyszeres kezeléssel könnyen orvosolható.
2011. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 sumergo ***** válasza:
55%

Először megcsináltatnék a feleség helyében néhány alap vizsgálatot. Hormonok, peteérés vizsgálat UH követéssel. Ha ezek teljesen rendben vannak, akkor esetleg átjárhatósági. Majd minden egyes eredményt megbeszélnék a férjjel, mesélnék az épp aktuális vizsgálatról, hogy ő is benne éljen a "küzdelemben". Közben nődokinál úgyis szóba kerül a spermavizsgálat, ott megbeszélhető a nődokival, hogy otthonról lehessen vinni, akár a feleség is beviheti, ha rendesek, így kevésbé ciki apukának. Ha tényleg szeretik egymást, akkor ha ezt látja a pasi, hogy mennyit küszködik a felesége a babáért, akkor úgyis segíteni fog, amiben csak tud. Ha pedig ezek hatására sem, akkor annyira nem is szereti. Tapasztalat, én is így kezdtem, aztán apuka is belement minden vizsgálatba, a végén már az én vizsgálataimra is elkísért mikor csak tudott. :-)

Valahogy a pasik azt gondolják, h a meddőségi vizsgálatok során szétszedik őket, pedig nekik csak tényleg 1 vizsgálat van, ami kellemetlenebb kicsit, ettől félt a párom is, utólag meg csak nevet rajta (prosztata vizsgálat). Pár percig tart csak, és az orvos sem arra megy, hogy minél jobban fájjon. Esetleg elolvastathatod azzal a pasival az itt kapott válaszokat is, az is segíthet. Kitartást a barátnődnek, és vágjon bele. Mire az alap vizsgálatok eredménye meglesz, az úgyis közel egy év, az alatt meg sikerülhet is. :-)


37+1 hkm

2011. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Eloszor is vehetnének házi tesztet arra a férje se mondaná szerintem hogy nem. BABYSTART - Fertilcheck 8320,-Ft férfi termékenységi teszt. Ha negatív akkor kénytelenek továbblépni segítséget kérni ha babát akarnak. A sperma minosége selén, zink, E vitaminnal esetleg FER 14-el vagy Maca Vibe-vel javítható. Tapasztalatom nincs ezzekkel de ezt ajánlják mindenhol. Remélem tudtam segíteni.
2011. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!