Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok? Első...

Mik a tapasztalatok? Első gyermekemet várom és holnap töltöm a 36. hetet. Tegnap az orvosom megállapította hogy 1 újnyira a külső mészáj nyitva. Mennyi időm lehet? Ettől még kihúzom május 24. -ig? Akkorra vagyok kiirva!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Bőven túl is hordhatod ettől.

Nekem 32 héten már ez volt, a doki szerint teljesen OK már akkor is, nem következik belőle semmi.

Azóta nem is változott semmit, 35-ben vagyok. Mondjuk főleg fekszek.

A védőnő szerint is szokványos hogy lassan nyílik az ember, még teljesen nyitva is hónapokat ki lehet húzni.

2009. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fotucsok ***** válasza:
Szia, én is május 24-re vagyok kiírva az első babunkkal. Bár nekem csak azt mondta a doki, hogy rövidült a méhszájam, és kérte, hogy most már maradjak otthon, és pihenjek. Szerintem te is tedd ezt. De én úgy gondolom, hogy mindenkép az orvosodnak kellene, hogy mondjon jótanácsot, hogy hogyan tudnád a kicsikédet minél tovább benttartani. Minden jót kívánok nektek!
2009. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!28 hetesen már én is kinyíltam 1 ujjnyira.Ma töltöttük a 37.hetet!Bőven kihúzhatod!(Sőt!Még tovább is)Minden jót!
2009. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor a kisfiammal voltam terhes a 36. héten már Nekem is nyitott volt a méhszáj. Aztán 1 héttel túl is hordtam a babát. Úgyhogy Te is simán kihúzhatod a kiírt időpontig, az 1 ujjnyi tágulás még semmit sem jelent.
2009. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már a 32. héten kinyíltam, mégis 40. héten szültem a lányomat. Örültem volna, ha 2-3 héttel hamarabb jön, a vége már tényleg terhes volt! :)

Simán kihúzhatod, sőt, rá is húzhatsz még!

Minden jót!

6 hós baba anyukája

2009. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!